اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 9434 مورخ:[1392-12-06 20:35:01]
برگزاری نمایشگاه ویژه نوروز از نیمه اسفند ماه در بهشهر /  مشکلات توزیع سبد کالا در بهشهر
معاون اداره صنعت معدن و تجارت بهشهر در گفتگو با مازند اصناف خبر داد:

برگزاری نمایشگاه ویژه نوروز از نیمه اسفند ماه در بهشهر / مشکلات توزیع سبد کالا در بهشهر

 نمایشگاه بهاره در بهشهر از 15 اسفند ماه در سالن تعاونی روستایی برگزار خواهد شد.

 اختصاصی مازند اصناف / حسن قربان زاده : به گزارش خبرنگار ما حسن انتظاری معاون اداره صنعت , معدن و تجارت بهشهر گفت: نمایشگاه بهاره در بهشهر از 15 اسفند آغاز خواهد شد.

وی در ادامه گفت: این نمایشگاه در 25 غرفه و در سالن تعاونی روستایی بهشهر واقع در جنب میدان قدس راه اندازی خواهد شد.

انتظاری  در پاسخ به سوال خبرنگار ما درباره ی آخرین وضعیت توزیع سبد کالا در بهشهر پاسخ داد : تا این لحظه در حدود 19.800 سبد کالا در بین شهروندان بهشهری توزیع شد اما مشکلات عدیده ای در توزیع گریبانگیر ماست.

وی در ادامه تصریح کرد: هر چند مشکلاتی چون عدم ارسال مطلوب , تاخیر در ارسال , نقص در اقلام تحویلی در سایر مراکز توزیع استان وجود دارد اما در بهشهر مشکلات دیگری هم مزید بر علت بود.

انتظاری با اشاره به بخش های خلیل شهر , رستمکلا و زاغمرز گفت: فاصله ی گاها 50 الی 60 کیلومتری برخی بخش ها با مرکز شهر و وجود تنها یک عامل توزیع در این مناطق مشکلات فراوانی را برای مردم ؛ عاملین توزیع و مجریان این طرح بوجود آورده است.

وی در بخشی دیگر از اظهاراتش بیان داشت: متاسفانه در این خصوص ما هم با مشکل عدم پذیرش عاملین جدید از سوی استان مواجهیم و هم اعلام انصراف عاملین توزیع. ضمن اینکه در برخی مناطق نیز یک عامل به تنهایی قادر به پوشش انبوه مراجع کنندگان نیست.

انتظاری در خاتمه با اشاره به وجود 8 عامل توزیعی در بهشهر گفت: از مسئولین استانی تقاضا داریم ضمن قبول پذیرش عاملین جدید در بهشهر کمال مساعدت را در اجرای مطلوب این طرح با اداره صنعت معدن و تجارت بهشهر نمایند.

 

 

» برچسب ها : , نمایشگاه , بهاره , بهشهر , سبد کالا , اسفند , مشکلات , توزیع , سبد کالا , بهشهر , نمایشگاه بهاره , نمایشگاه , بهاره , بهشهر , سبد کالا , اسفند , مشکلات , توزیع , سبد کالا , بهشهر , نمایشگاه بهارهمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا