اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 9413 مورخ:[1392-12-06 14:10:01]
  فلسطینی‌ها اسرائیل را به عنوان «کشور یهودی» به رسمیت بشناسند/ ایران غنی‌سازی، سانتریفیوژ و پلوتونیوم نداشته باشد
نتانیاهو در کنفرانس خبری مشترک با مرکل:

فلسطینی‌ها اسرائیل را به عنوان «کشور یهودی» به رسمیت بشناسند/ ایران غنی‌سازی، سانتریفیوژ و پلوتونیوم نداشته باشد

نخست‌وزیر رژیم‌ صهیونیستی روز سه‌شنبه در کنفرانس خبری مشترک با صدراعظم آلمان بار دیگر گفت تنها راه دستیابی به صلح این است که فلسطینی‌ها اسرائیل را به عنوان «کشور یهودی» به رسمیت بشناسند.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از خبرگزاری فارس، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی روز سه‌شنبه بار دیگر گفت تنها راه رسیدن به صلح با فلسطینی‌ها این است که آن‌ها اسرائیل را به عنوان یک «کشور یهودی» به رسمیت بشناسند.

وی که در کنفرانس خبری مشترک با «آنگلا مرکل» صدر اعظم آلمان صحبت می‌کرد، گفت مذاکرات سازش باید به دو کشور مجزا در کنار هم منجر شود.

نتانیاهو همچنین گفت برای دستیابی به راهکاری دائمی که مسئله اسرائیل و فلسطین را برای همیشه حل کند، آماده بوده و امیدوار است «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین هم برای این کار آمادگی داشته باشد.

وی با تمجید از «پایبندی آلمان به امنیت اسرائیل» در دوره صدارت اعظم «آنگلا مرکل»، از تلاش‌ها برای بایکوت و تحریم‌ اسرائیل انتقاد کرد و گفت این اقدامات دستیابی به صلح را به تعویق می‌اندازد.

نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی در این نشست خبری بار دیگر ایران را به تلاش برای دستیابی به سلاح هسته‌ای متهم کرد و گفت: «من معتقدم در ایران نباید هیچ غنی‌سازی، هیچ سانتریفیوژ و هیچ پلوتونیومی وجود داشته باشد.»

وی افزود: «هرگونه غنی‌سازی در ایران، حتی مقدار اندک آن اشتباه است. همه در خاورمیانه با من هم نظر هستند، اما علنا آن را اعلام نمی‌کنند.»

او در مورد گزارش‌های منتشر شده مبنی بر حمله جنگنده‌های ارتش رژیم‌صهیونیستی به جنوب لبنان، گفت: «موضع ما روشن است. ما هرآنچه برای امنیت اسرائیل لازم باشد، انجام می‌دهیم.»

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا