اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 9390 مورخ:[1392-12-05 15:56:01]
 ضرغامی: من با کی‌روش رفیقم/ کی‌روش: امیدوارم صداوسیما باز هم از ما حمایت کند
دیدار سرمربی تیم ملی با رئیس سازمان صدا و سیما در مسابقات فوتسال خبرنگاران

ضرغامی: من با کی‌روش رفیقم/ کی‌روش: امیدوارم صداوسیما باز هم از ما حمایت کند

رئیس سازمان صداوسیما گفت: من با کی‌روش در این دیدار خیلی دوست و رفیق شدیم و کی‌روش بداند به او کمک می‌کنیم و از مسئولان فدراسیون فوتبال هم تشکر می‌کنم که در صداوسیما حاضر شدند.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از خبرگزاری فارس، عزت‌الله ضرغامی در حاشیه فینال هفتمین دوره مسابقات فوتسال خبرنگاران در صداوسیما درباره زمانی که با کارلوس کی‌روش سرمربی تیم‌ملی فوتبال کشورمان رودررو شد به خبرنگاران گفت: کی‌روش مایه خیر و برکت کشور ما است و من از طرف رسانه ملی صعود ایران به جام جهانی را تبریک می‌گویم.


وی ادامه داد: خداوند اوزه‌بیو را رحمت کند. یادم می‌آید در بازی پرتغال و کره‌شمالی که با نتیجه 4 بر 3 به سود پرتغال به پایان رسید او ستاره این بازی بود البته ما تلویزیون نداشتیم و من در کودکی در خانه همسایه‌مان این بازی را دیدم. کره‌شمالی که معروف به توفان زرد بود 3 بر صفر از پرتغال جلو افتاد اما با بازی فوق‌العاده اوزه‌بیو پرتغال آن بازی را 4 بر 3 برد و فکر می‌کنم اوزه‌بیو از آن بازی اوزه‌بیو شد.

رئیس سازمان صداوسیما افزود: من با کی‌روش در این دیدار خیلی دوست و رفیق شدیم و کی‌روش بداند که به او کمک می‌کنیم و از مسئولان فدراسیون فوتبال هم تشکر می‌کنم که در صداوسیما حاضر شدند. من از صمیم قلبم برای تیم‌ملی فوتبال و مسئولان فدراسیون فوتبال در جام جهانی 2014 برزیل آرزوی موفقیت می‌کنم.

به گزارش مازند اصناف، کارلوس کی‌روش هم از صحبت‌های ضرغامی تشکر کرد و گفت که از لطف شما سپاسگزارم و همانگونه که تا الان به فوتبال کمک کردید از این به بعد هم این کار را انجام دهید.
 
 
» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا