اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 9350 مورخ:[1392-12-03 17:32:01]
مشکل اصلی ما در توزیع سبد کالا عدم ارسال همزمان کالا با یکدیگر بود
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت رامسر در گفتگو با مازند اصناف خبر داد:

مشکل اصلی ما در توزیع سبد کالا عدم ارسال همزمان کالا با یکدیگر بود

 رئیس اداره صنعت معدن و تجارت رامسر:در مرحله ی اول توزیع سبد کالا علی رغم تلاش و حضور شبانه روزی , بدلیل عدم ارسال همزمان هر 5 قلم کالا با یکدیگر ما در توزیع با مشکل مواجه می شدیم.


 

 اختصاصی مازند اصناف / حسن قربا ن زاده : حمید رضا حسیبی رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان رامسر به خبر نگار ما گفت: خوشبختانه علیرغم بارش برف و مشکلات بوجود آمده در غرب استان با تلاش شبانه روزی توانستیم کارنامه رضایت بخشی را در توزیع سبد کالا خلق نماییم.

وی در ادامه تصریح کرد: با توجه به آمار 90020 نفری مشمولین طرح حمایتی سبد کالا در رامسر تا تاریخ 92/12/01 به میزان 70422 نفر از مشمولین موفق به دریافت سبد کالا گردیدند , که این نتیجه در غرب استان قابل توجه و چشمگیر است.

حسیبی در ادامه افزود: ما در بخش توزیع بطور شبانه روزی نظارت داشتیم و تمام تلاشمان را جهت رضایتمندی و ارائه خدمات به همشهریان ارائه نمودیم اما آنچه در این مرحله سببب  اختلال در روند کار توزیع می شد عدم ارسال و تحویل همزمان اقلام به مراکز توزیع بود که امیدواریم این مشکل با بهبود وضعیت آب و هوا و بالطبع جاده های ارتباطی در مرحله دوم مرتفع گردد.

حسیبی در خاتمه اذعان داشت: آن دسته از مشمولی که تاکنون موفق به دریافت سبد کالا نگردیده اند میتو.انند تا پایان اسفند در 8 مراکز اعلام شده حضور و نسبت به دریافت سبد کالا اقدام نمایند.

» برچسب ها : , حسیبی , اداره صنعت و معدن , رامسر , سبد کالا , حسیبی , اداره صنعت و معدن , رامسر , سبد کالامطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا