اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 9243 مورخ:[1392-11-30 07:29:01]
برگزاری پانزدهمین اجلاس خبرگان در 13 و 14 اسفند/دیدار اعضای مجلس خبرگان با مقام معظم رهبری
حجت‌الاسلام خاتمی خبر داد

برگزاری پانزدهمین اجلاس خبرگان در 13 و 14 اسفند/دیدار اعضای مجلس خبرگان با مقام معظم رهبری

 عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری به تشریح جزئیات جلسه شب گذشته مجلس خبرگان پرداخت و گفت: اجلاس خبرگان در 13 و 14 اسفند ماه برگزار خواهد شد.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از فارس، حجت‌الاسلام احمد خاتمی عضو مجلس خبرگان رهبری به تشریح جلسه شب گذشته اعضای هیأت رئیسه پرداخت و گفت: در جلسه شب گذشته هیأت رئیسه مسائلی پیرامون مدیریت پانزدهمین اجلاس رسمی دور چهارم مجلس خبرگان مورد بحث و ارزیابی قرار گرفت.


وی با اعلام نهایی شدن زمان اجلاس مجلس خبرگان اظهار داشت: زمان برگزاری اجلاس در 13 و 14 اسفند ماه خواهد بود و در روز پنج شنبه 15 اسفند ماه اعضای مجلس خبرگان رهبری با حضور در حرم امام (ره) با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی تجدید بیعت می‌کنند و سپس با مقام معظم رهبری دیدار خواهند کرد.

حجت‌الاسلام خاتمی با اشاره به تصمیم‌گیری اعضای هیأت رئیسه برای انتخاب سخنران مدعو اجلاس خبرگان، اظهار داشت: اعضای هیأت رئیسه کاندیدایی را برای سخنرانی در پانزدهمین اجلاس رسمی دور چهارم مجلس خبرگان انتخاب کردند که در زمان مقرر این امر برای رسانه‌ها اطلاع‌رسانی خواهد شد.

لازم به ذکر است که پانزدهمین اجلاس رسمی دور چهارم مجلس خبرگان رهبری در تاریخ 13 و 14 اسفند ماه در محل ساختمان سابق مجلس شورای اسلامی، در تهران برگزار خواهد شد.

گفتنی است نطق‌های قبل از دستور، تعیین کمیته پنج نفره برای تدوین پیشنهادات بیانیه پایانی اجلاس خبرگان، سخنرانی دو مدعو، گزارش کار کمیسیون‌ها و قرائت بیانیه پایانی اجلاس خبرگان را ازجمله محورهای این دوره از اجلاس خبرگان رهبری خواهد بود.
 
» برچسب ها : , برگزاری , اجلاس , خبرگان , اسفند , برگزاری , اجلاس , خبرگان , اسفندمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا