اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 9106 مورخ:[1392-11-22 15:07:01]
سینکی دبیر ستاد تنظیم بازار شد/ انتقال بی‌سر‌ و صدای ستاد به ریاست جمهوری

سینکی دبیر ستاد تنظیم بازار شد/ انتقال بی‌سر‌ و صدای ستاد به ریاست جمهوری

 حسن یونس سینکی که از معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت استعفا داده بود با حکم محمد شریعتمداری دبیر ستاد تنظیم بازار شد.

 به گزارش مازند اصناف و به نقل از فارس، حسن یونس سینکی با حکم محمد شریعتمداری دبیر ستاد تنظیم بازار کشور شد. پیش از این شریعتمداری سینکی را بعنوان دبیر ستاد هدفمندی یارانه‌ها نیز منصوب کرده بود.


 اولین جلسه ستاد تنظیم بازار در دولت، هفته گذشته در دفتر معاون اجرایی رئیس جمهور برگزار شد و عمده تصمیمات گرفته شده در این خصوص مربوط به تنظیم بازار شب عید و بازگرداندن بخشی از قانون انتزاع بوده است.

این اقدام محمد شریعتمداری در انتصاب سینکی به عنوان دبیر ستاد تنظیم بازار و برگزاری جلسات این ستاد در معاونت اجرایی رئیس جمهوری می‌تواند این پیام را داشته باشد که شریعتمداری و سینکی به دنبال ایجاد سازمانی برای تنظیم بازار کشور در معاونت اجرایی ریاست جمهوری هستند.

محمد شریعتمداری وزیر بازرگانی دولت اصلاحات بوده و در حال حاضر معاون اجرایی رئیس جمهور در دولت تدبیر و امید است.

همچنین حسن یونس سینکی در دولت اصلاحات معاون بازرگانی داخلی شریعتمداری بوده و در دولت تدبیر و امید نیز محمدرضا نعمت‌زاده این سمت را به او داده بود اما به دلیل برخی مشکلات او از این سمت استعفا داد.

گفتنی است، اعضای ستاد تنظیم بازار شامل معاون اجرائی رئیس جمهور، وزیر صنعت، معدن و تجارت، وزیر جهاد کشاورزی، وزیر راه و شهرسازی، وزیر دادگستری، وزیر کشور، وزیر کار، وزیر اقتصاد، وزیر اطلاعات، رئیس کل بانک مرکزی، رئیس اتاق ایران و رئیس اتاق اصناف است.
» برچسب ها : , دبیر , ستاد , تنظیم , بازار , دبیر , ستاد , تنظیم , بازارمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا