اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 9058 مورخ:[1392-11-20 22:25:01]
ملت ایران با شعار «مرگ بر آمریکا» به تهدیدهای گستاخانه آمریکا پاسخ می‌دهد
پیام آیت الله جنتی به مناسبت یوم الله 22 بهم

ملت ایران با شعار «مرگ بر آمریکا» به تهدیدهای گستاخانه آمریکا پاسخ می‌دهد

آیت الله جنتی آیت‌الله جنتی نماینده مقام معظم رهبری و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با انتشار بیانیه‌ای از آحاد مردم شریف و انقلابی ایران اسلامی برای حضور در راهپیمایی گرامیداشت یوم الله 22 بهمن دعوت کرد.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از فارس، آیت‌الله احمد جنتی نماینده مقام معظم رهبری و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با انتشار بیانیه‌ای از آحاد مردم شریف و انقلابی ایران اسلامی برای حضور در راهپیمایی گرامیداشت یوم الله 22 بهمن دعوت کرد.

متن پیام دبیر شورای نگهبان به شرح زیر است:

«بسمه تعالی»

یا ایها الذین آمنو ان تنصروالله ینصرکم و یثبت اقدامکم (سوره محمد آیه 7)

با سلام برروح بلند حضرت امام (قدس سره) و ارواح طیبه شهدای عزیز به استقبال روز 22 بهمن و جشن پیروزی انقلاب اسلامی می‌رویم؛ روز برقراری حکومت اسلامی و عزت و سرفرازی جهادگر اسلام و ذلت و سرشکستگی استکبار جهانی و تحقق وعده الهی ان تنصروالله ینصرکم و یثبت اقدامکم.

ویژگی امسال، تهدیدهای گستاخانه و شاخ و شانه کشیدن‌های بی‌ادبانه آمریکا است که مانند همیشه ملت غیور و دشمن‌شکن ایران روز 22 بهمن با حضور میلیونی در سراسر کشور با شعار «مرگ بر آمریکا و هیهات من‌الذّله» پاسخ آنها را خواهد داد و مشتهای پولادین خود را بر دهان آنان خواهد کوبید و مقاومت و وحدت‌کلمه و ولایت‌پذیری خود را به رخ آنها خواهد کشید تا بدانند این ملت با صلابت و استوار تا پای جان در حمایت از اسلام و انقلاب خود ایستاده و هرگز تسلیم قدرت‌های سلطه‌گر و خون‌خوار و غارتگر نخواهد شد.
» برچسب ها : , پیام , آیت الله جنتی , یوم الله , 22 بهمن , پیام , آیت الله جنتی , یوم الله , 22 بهمنمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا