اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 9026 مورخ:[1392-11-19 15:59:01]
آیت‌اللهی: دستیار اول وینگادا حتما باید ایرانی باشد/ او سرمربی تیم امید پرتغال، چین و عربستان بوده است
پیکان حرفی دارد به فدراسیون بگوید

آیت‌اللهی: دستیار اول وینگادا حتما باید ایرانی باشد/ او سرمربی تیم امید پرتغال، چین و عربستان بوده است

 نائب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: دستیار اول وینگادا حتما باید ایرانی باشد.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از فارس،سیدهادی آیت‌اللهی  در مورد انتخاب وینگادا برای سرمربیگری تیم ملی گفت: ما با او مذاکرات ابتدایی را انجام دادیم و او شرایطش را به ما اعلام کرده است. فردا هم جلسه‌ای با کفاشیان در این مورد داریم تا انشاءالله در صورت نهایی شدن توافق او به ایران بیاید. تفاوت و اختلاف نظر زیادی بین طرفین وجود ندارد و ما به طور کاملا مستقیم و بدون واسطه با خود وینگادا مذاکره کرده و می‌کنیم.

وی در مورد اینکه موارد اختلاف با وینگادا بر سر مسائل مالی است یا نه،‌گفت: اختلاف مالی زیاد نیست البته یکی دو مورد دیگر هم باید مورد بحث قرار گیرد مثلا اینکه ما بر سر انتخاب دستیاران وینگادا بحث داریم و دستیار اول او حتما باید ایرانی باشد.

نائب رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه دستیار اول علیرضا منصوریان خواهد بود، گفت: ما می‌خواهیم دستیار اول آدمی باشد که تفکرات خود فدراسیون را به خوبی بشناسد و آنها را اجرا کند و ما بتوانیم با او کار کنیم. بحث ما فردی نیست البته ممکن است علیرضا منصوریان هم جزو گزینه‌ها باشد.

آیت‌اللهی در مورد اینکه برخی انتقاد می‌کنند و می‌گویند وینگادا را با کدام کارنامه می‌خواهند سرمربی کنند،‌گفت: کارنامه وینگادا در سطح امید کاملا مشخص است. او سرمربیگری تیم‌های ملی امید پرتغال، چین وعربستان را داشته و تجربه بسیار خوبی دارد.

وی در مورد انتخاب سرپرست تیم ملی گفت: همانقدر که روی تیم ملی بزرگسال حساس هستیم، روی تیم ملی امید و کادر فنی این تیم هم حساسیت زیادی داریم زیرا این تیم باید در اینچوآن کره جنوبی در بازی‌های آسیایی و همچنین مقدماتی المپیک ریوی برزیل به میدان برود. بنابراین انتخاب افراد با حساسیت و دقت خاص انجام می‌شود.

آیت‌اللهی در مورد بیانیه باشگاه پیکان که در آن خبر از شکایت حجت‌الاسلام علیپور داده بود،‌گفت:‌این باشگاه اگر موردی دارد باید با فدارسیون صحبت کند و ما این مسئله را به کمیته اخلاق ارجاع خواهیم داد.

وی در مورد اینکه هیأت رسیدگی به تخلفات منحل شده است، گفت: در صورتی که کمیته اخلاق تصمیم‌گیری کند این هیأت می‌تواند در قالب کمیته تحقیق که زیرمجموعه کمیته اخلاق است، عمل کند.
» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا