اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 8997 مورخ:[1392-11-18 20:05:01]
 برخی سیاسیون نمی‌خواهند درک صحیحی از ولایت فقیه داشته باشند

برخی سیاسیون نمی‌خواهند درک صحیحی از ولایت فقیه داشته باشند

وزیر اسبق سپاه گفت: ما با برخی سیاسیون مشکل داریم چراکه آن‌ها فهم درستی از ولایت فقیه ندارند و نمی‌خواهند به درک صحیحی هم برسند.


به گزارش مازند اصناف و به نقل از فارس از قم، محسن رفیق‌دوست امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته قم که در حرم حضرت معصومه (س) برگزار شد، گفت: دشمنان از ابتدای انقلاب برای محاصره ایران وارد صحنه شده بودند ولی نتوانستند به اهداف خود دست یابند به همین دلیل جنگ نرم را آغاز کردند.


وی افزود: ایران اسلامی در معرض هیچ تهاجم نظامی خارجی قرار ندارد؛ در زمان جنگ پیام آمریکا و شوروی را دریافت کردیم که به دنبال نابودی ما بودند به همین دلیل آمادگی کامل در داخل کشور ایجاد شد.

وزیر اسبق سپاه با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی به خودکفایی کامل از نظر نظامی رسیده است، عنوان کرد: ای کاش سیاسیون هم این پیام را دریافت کرده و در همه زمینه‌ها این خودکفایی را عملی می‌کردند.

وی ادامه داد: ایران اسلامی ظرفیت 150 میلیون نفر جمعیت را دارد و می‌تواند آن‌ها را تامین کند بنابراین باید از تحریم‌ها برای ایجاد فرصت و ظرفیت‌های جدید استفاده می‌کردیم.

رفیق‌دوست با اشاره به سخنان یکی از اساتید مصری در مورد فتنه 88 گفت: او عنوان کرده بود در جریان فتنه 88 ما بیشتر از ایران حوادث را دنبال می‌کردیم و وقتی جمهوری اسلامی با خدشه‌ای روبه‌رو نشد دریافتیم که نظام اسلامی ایران که بر اساس دین بنا شده، شکست‌ناپذیر است.

وزیر اسبق سپاه با اشاره به روی کار آمدن دولت اعتدال و تدبیر خاطرنشان کرد: امام و رهبری معتدل‌ترین افراد بودند و اگر کسی در مسیر آن‌ها حرکت کند فردی معتدل خواهد بود.

رفیق‌دوست تصریح کرد: ما با برخی سیاسیون مشکل داریم چراکه آن‌ها فهم درستی از ولایت فقیه ندارند و نمی‌خواهند به درک صحیحی هم برسند زیرا غرب قبله آمال اینگونه افراد است و دیدیم که در فتنه 88 تا کجا پیش رفتند و در روز قدس هم شعار «نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران» را سر دادند.

وزیر اسبق سپاه با بیان اینکه عده‌ای به نام ارتباط با امام زمان (عج) قصد دور زدن رهبری و مراجع تقلید را دارند، تصریح کرد: در حالیکه راه رسیدن به ولایت امام عصر (عج) همین مرجعیت و رهبری است.

وی گفت: قم خاستگاه انقلاب، مرجعیت و رهبری است بنابراین مردم این شهر باید با حضور باشکوه خود در راهپیمایی 22 بهمن از اهداف و آرمان‌های امام و رهبری و انقلاب اسلامی دفاع کنند.
» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا