اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 8983 مورخ:[1392-11-17 20:57:01]
نیروی هوایی ارتش آماده پاسخ‌گویی به هرگونه تجاوز است/ تصمیم بیعت همافران با امام یک‌شبه اتخاذ نشد
امیر نصیر‌زاده در مراسم گرامیداشت بیعت نیروی هوایی با حضرت امام(ره):

نیروی هوایی ارتش آماده پاسخ‌گویی به هرگونه تجاوز است/ تصمیم بیعت همافران با امام یک‌شبه اتخاذ نشد

 معاون هماهنگ‌کننده نیروی هوایی ارتش گفت: این نیرو به عنوان یکی از کارآمد‌ترین نیروهای هوایی در منطقه و جهان آماده پاسخ‌گویی به هرگونه تجاوز و تهدید دشمن است.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از فارس امیر عزیز نصیر‌زاده معاون هماهنگ‌کننده نیروی هوایی ارتش در مراسم گرامیداشت بیعت پرسنل نیروی هوایی با امام خمینی (ره) در سال 57 که ظهر امروز در مدرسه علوی برگزار شد، اظهار داشت: اکنون در آستانه سی و پنجمین سالگرد انقلاب اسلامی هستیم که در آن حماسه عظیم و پرشور 19 بهمن بار دیگر تکرار می‌شود تا یادآور همت غیور‌مردان نیروی هوایی در بیعت با رهبر انقلاب باشیم.

وی افزود: 35 سال پیش در چنین روزهایی نیروی هوایی در خط امام به عنوان اولین واحد نظامی با تشخیص صحیح راه حق از باطل دعوت رهبر انقلاب را لبیک گفت و تا پای جان در این مسیر ایستادگی کرد.

معاون هماهنگ‌کننده نهاجا تاکید کرد: تصمیم بیعت نیروی هوایی با امام یک شبه اتخاذ نشد و ریشه‌های عمیقی داشت که باید مورد بررسی قرار گیرد.

نصیرزاده در ادامه تصریح کرد: نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی در هر شرایطی هویت و ماهیت انقلابی خود را به منصه ظهور رسانیده است. در زمانی که مستشاران در کشور ما حضور داشتند متخصصان نیروی هوایی اجازه ورود به حوزه تحقیقات را نداشتند اما با خروج آنها متخصصان ما وارد این حوزه شدند تا در جنگی که به سرکردگی آمریکا به ایران تحمیل شد خللی در امور عملیاتی نیرو ایجاد نشود.

وی افزود: نیروی هوایی در عملیات‌های مختلف حضوری موفق و بی‌مانند داشت که می‌تواند در دانشکده‌های نظامی تدریس شود.

نصیر‌زاده اظهار داشت: پس از جنگ نیز در دوره سازندگی با تلاش متخصصان نیرو و همراهی صاحبان خرد عنوان وابستگی از نیروی تجهیزات محور هوایی روز به روز زدوده شد و به قله‌های خودکفایی دست یافتیم.

معاون هماهنگ‌کننده نیروی هوایی خاطرنشان کرد: نهاجا با طراحی و ساخت تجهیزات پیچیده هوایی و بهینه‌سازی پرنده‌ها و سامانه‌ها دستاوردهای خوبی داشته است و به برکت انقلاب اسلامی و رهبری داهیانه و خردمندانه مقام معظم رهبری مدارج ترقی و پیشرفت خود را در زمینه‌های علمی و عملیاتی تا سطح عالی طی کرده است و به نیرویی رو‌آمد و مدرن تبدیل شده است.

نصیر‌زاده گفت: ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های امام (ره) و مقام معظم رهبری اعلام می‌کنیم نیروی هوایی ارتش به عنوان یکی از کارآمد‌ترین نیروهای هوایی در منطقه و جهان همگام با سایر نیروهای مسلح آماده پاسخگویی به هرگونه تجاوز و تهدید دشمن بوده و خود را متعهد می‌داند تا همچون دوران دفاع مقدس آماده جانبازی و حراست از آسمان نیلگون جمهوری اسلامی ایران باشد.
» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا