اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 8934 مورخ:[1392-11-15 21:32:01]
هنوز برآوردی از خسارت های برف نشد / کمبود تجهیزات برای بازگشایی راه های روستایی
استاندار مازندران در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران:

هنوز برآوردی از خسارت های برف نشد / کمبود تجهیزات برای بازگشایی راه های روستایی

استاندار مازندران گفت:آسیب به زیر ساخت های استان در حوزه های مختلف تاسیسات برقی ،آب و راه ها جدی است ولی هنوز برآوردی از خسارت ها نشده است.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از بلاغ،ربیع فلاح بعد از ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان مازندران در نوشهر با اشاره به کمبود تجهیزات ماشینی برای بازکردن جاده های روستایی گفت : وضعیت راه های روستایی همچنان مشکل اصلی امداد رسانی است.


وی با بیان اینکه تمامی ماشین آلات و تجهیزات راهداری برای بازگشایی راه های اصلی و فرعی روستاها به کار گرفته شده است، ادامه داد : علت اصلی تبدیل شدن بارش برف سنگین به بحران قطعی برق بر اثر پارگی سیم ها بود.

استاندار مازندران در ادامه تاکید کرد : مدیریت بحران از آغاز به صورت جهادی وارد صحنه شد و خوشبختانه با فعالیت های فشرده و سنگینی که در دو روز گذشته صورت گرفت در حال حاضر شهروندان در استفاده از انرژی مشکلی ندارند.

وی با اشاره به اینکه تمامی تمهیدات برای کاهش دغدغه مردم اندیشیده شده است بیان کرد: تا پایان امشب قطعی 95 درصد برق غرب مازندران رفع خواهد شد.

نماینده عالی دولت در مازندران از حضور نمایندگان وزارتخانه ها و کمیسیون های مختلف مجلس شورای اسلامی در منطقه قدردانی کرد و اظهار داشت : این توقع وجود دارد در ایامی که بحث بودجه در مجلس مطرح است مشکلات اعتباری بحران غرب مازندران به طور جدی دیده شود.

وی با اشاره به حضور تمامی مسوولان و مردم برای حل مشکلات در منطقه ، افزود: آسیب به زیر ساخت های استان در حوزه های مختلف تاسیسات برقی ،آب و راه ها جدی است ولی هنوز برآوردی از خسارت ها نشده است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر نگرانی اصلی ما معطوف به روستاییان است اذعان داشت: از صبح امروز امدادرساني به روستاها و بازگشايي راه هاي روستايي با جديت آغاز شده و اميدواريم تا پايان روز جاري پيشرفت خوبي در اين زمينه حاصل شود.

استاندار مازندران با اشاره به بحران برف در سال 86 و عدم پرداخت خسارت خاطرنشان کرد: در سال 86 همین منطقه دچار بارش شدید برف و سرما شد که بیش از هزار میلیارد ریال خسارت وارد گردید اما خسارتی پرداخت نشد.
» برچسب ها : , استاندار , مازندران , برف , غرب استان , استاندار , مازندران , برف , غرب استانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا