اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 8932 مورخ:[1392-11-15 20:09:01]
برگزاری نمایشگاه ویژه نوروز 14 الی 23 اسفند ماه سال جاری / قیمت و کیفیت مناسب دو اصل مهم
هادی نژاد در مصاحبه با مازند اصناف خبر داد:

برگزاری نمایشگاه ویژه نوروز 14 الی 23 اسفند ماه سال جاری / قیمت و کیفیت مناسب دو اصل مهم

قیمت و کیفیت  مطلوب و مناسب دو نکته و فاکتور مهم و اساسی در این نمایشگاه است که ما به دنبال تحقق آن هستیم.

 

  اختصاصی مازند اصناف / حسن قربان زاده - به گزارش خبرنگار ما  اسماعیل هادی نژاد رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان ساری گفت: به جهت فراهم نمودن فضایی امن برای شهروندان و حفظ تعادل عرضه و تقاضا در بازار نمایشگاه بهاره ویژه نوروز همچون سال های پیشین برگزار می شود.

 

وی در ادامه در خصوص زمان و مکان آغاز این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه از 14 الی 24 اسفند ماه سال جاری در کیلومتر 7 جاده ساری نکا برگزار می شود.

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان ساری افزود: قیمت و کیفیت  مطلوب و مناسب دو نکته و فاکتور مهم و اساسی در این نمایشگاه است که ما به دنبال تحقق آن هستیم.

هادی نژاد در ادامه این مصاحبه به خبرنگار ما در خصوص تمهیدات ویژه ایام نوروز گفت: در راستای حفط و تنظیم بازار با توجه به توزیع سبد کالا و توزیع میوه ایام نوروز ما تمرکز نیروهای ستادی و بازرسی را نیز در دستور کار خود قرار داده ایم.

وی در خاتمه به سوال خبرنگار ما مبنی بر تامین مایحتاج نوروزی مردم در مرکز استان پاسخ داد: خوشبختانه تمهیدات لازم برای تامین مرغ, میوه و مواد غذایی اندیشیده شده و ان شاء الله در سال جاری هیچگونه مشکلی نخواهیم داشت.

» برچسب ها : , هادی نژاد , نمایشکاه , بهاره , نوروز , قیمت , کیفیت , هادی نژاد , نمایشکاه , بهاره , نوروز , قیمت , کیفیتمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا