اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 8864 مورخ:[1392-11-13 20:49:01]
 کارت ورود به آزمون کارشناسی ارشد از ساعت ۱۸ قابل دریافت است

کارت ورود به آزمون کارشناسی ارشد از ساعت ۱۸ قابل دریافت است

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کارت ورود به آزمون کارشناسی ارشد از ساعت ۱۸ امروز یکشنبه ۱۳ بهمن‌ماه قابل دریافت است.

به گزارش مازند اصناف ؛ حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس گفت: داوطلبان آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 93 از ساعت 18 امروز می‌توانند کارت ورود به جلسه آزمون را از طریق سایت سازمان سنجش دریافت کنند.


وی افزود: آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 93، در 6 گروه آموزشی برای پذیرش دانشجو در 142 کدرشته امتحانی برگزار می‌شود که ثبت‌نام از داوطلبان در 136 کدرشته‌امتحانی از 142 کدرشته امتحانی بطور متمرکز و از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش صورت گرفته است.

توکلی گفت: در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 93 تعداد 950 هزار و 943 نفر ثبت‌نام کردند و از این تعداد 493 هزار و 722 نفر زن و 457 هزار و 221 نفر مرد بودند.

به گفته وی، ثبت‌نام 6 کدرشته امتحانی دیگر نیز با هماهنگی سازمان سنجش از سوی دستگاه‌های اجرایی صورت می‌گیرد.

توکلی اظهار داشت: کارت شرکت در آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 93 و برگه راهنمای مربوط نیز از امروز یکشنبه 13 بهمن ماه بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: داوطلبان باید پس از مراجعه به سایت سازمان سنجش و وارد کردن مشخصات شناسنامه‌ای شامل نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، سال تولد و مشخصات ثبت‌نامی شامل شماره پرونده و کد رهگیری برای دریافت پرینت کارت و برگه راهنمای مربوط اقدام کنند.

وی افزود: برای داوطلبانی که در کد رشته امتحانی دوم نیز متقاضی شدند دو کارت صادر شده است که این افراد باید پرینت هر دو کارت را بگیرند. اطلاعیه این سازمان درباره تاریخ، محل رفع نقص کارت، نحوه دریافت و پرینت کارت نیز در نشریه پیک سنجش روز دوشنبه 7 بهمن ماه منتشر شده و بر روی سایت سازمان سنجش نیز قرار گرفته است و در نشریه پیک سنجش دوشنبه 14 بهمن ماه نیز منتشر می‌شود.

شایان ذکر است، آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 93 صبح و بعد از ظهر روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه شانزدهم، هفدهم و هجدهم بهمن ماه در 62 شهرستان برگزار می‌شود.

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا