اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 8772 مورخ:[1392-11-11 07:26:01]
 رجز‌خوانی‌های مقامات آمریکایی قابل اعتنا نیست/‌نیروهای مسلح ایران از هیچ جنگی نمی‌هراسند‌
‌سردار ‌یعقوبی ‌در یادواره شهدای امنیت سبزوار‌:

رجز‌خوانی‌های مقامات آمریکایی قابل اعتنا نیست/‌نیروهای مسلح ایران از هیچ جنگی نمی‌هراسند‌

فرمانده ارشد نظامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ‌به رجز‌خوانی‌های مقامات آمریکایی نباید توجه کرد چرا که آنها فراموش کرده‌اند ‌دو سال است توسط پادشاه عمان برای ما پیام می‌فرستند و التماس می‌کنند تا با آنها مذاکره کنیم.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از فارس سردار سرتیپ پاسدار دکتر رحیم یعقوبی عصر امروز در یادواره شهدای امنیت سبزوار و چهلمین روز شهادت نیروهای گروه 47 سلمان در حادثه تروریستی سراوان اظهار داشت: این جهاد مقدس ممکن است در جبهه جنگ نرم، در جبهه پاکسازی میادین مین و جبهه حق علیه باطل تجلی پیدا کند.

معاون ستاد مشترک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ‌با بیان اینکه وقتی باب شهادت باز می‌شود زخم‌های در راه آن از هر عسلی شیرین‌تر است گفت: به برکت خون مطهر شهدا امروز ما در برابر تمام کشورهای متجاوز ایستاده‌ایم و شما در مذاکرات ژنو دید که چطور دشمن برای مذاکره با ما التماس می‌کرد.

وی ادامه داد: به رجز‌خوانی‌های مقامات آمریکایی نباید توجه کرد چرا که آنها فراموش کرده‌اند ‌دو  سال است توسط پادشاه عمان برای ما پیام می‌فرستند و التماس می‌کنند تا با آنها مذاکره کنیم.

وی افزود: امروز ‌در ‌منطقه شاهد هستیم که دشمن در کشورهای ‌عراق، پاکستان، مصر و افغانستان چه کارهایی می‌کند و به برکت توان نیروی نظامی جمهوری اسلامی ایران و خون شهدا می‌بینیم که دشمن حتی جرات فرستادن یک هواپیمای بدون سرنشین به کشورما را ندارد.

این یادگار 8 سال دفاع مقدس تصریح کرد: امروز به برکت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هر محموله انفجاری و تروریستی کشف و ضبط می‌شود.

یعقوبی با بیان اینکه ما همواره به امام حسین (ع) اقتدا می‌کنیم اضافه کرد: ما عاشوراییانی هستیم که از هیچ جنگی نمی‌هراسیم و در برابر دشمن مانند حبیب بن‌مظاهر می‌ایستیم.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی معجزه بزرگ قرن حاضر بود تأکید کرد: بذر این انقلاب با خون، جان، مال و ناموس ملت ایران پاشیده شده و ما برای دفاع از آن باید در هر کارزاری حاضر شویم.

فرمانده ارشد نظامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: انقلاب اسلامی ایران خط بطلان بر تمامی تفکرات مادی و ضد بشری غرب بود.

وی گروه 47 سلمان سبزوار از یگان‌های مهم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در زمینه ایجاد امینت پایدار و انسداد مرزها دانست و گفت: این یگان توانسته است در جنوب شرق و شمال غرب نقش بسزایی را در ایجاد امنت پایدار داشته باشد.

وی کوه‌های سربه فلک کشیده قندیل در کردستان را نماد تسخیر ناپذیر کومله دموکرات‌ها از قبل از انقلاب اسلامی تا پس از آن دانست و ادامه داد: به برکت وجود نیروهای سپاه پاسداران این کوه‌ها فتح شد و دشمن شکست سختی از نیروهای انقلاب خورد.

وی وظیفه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را دفاع از دستاوردهای انقلاب دانست و تصریح کرد: ما در دورترین نقاط کشور تلاش داریم تا بتوانیم امنیت پایدار را ایجاد کنیم.

گفتنی است شهیدان حسن باعثی، ابوالفضل احمدی، علی توحیدی‌تبار، مهدی صالحی، ابوالقاسم شمسی‌نیا، مجتبی بیدی، علی دل آسایی از شهیدانی هستند که در راه امنیت کشور جان خود را فدای انقلاب کرده‌اند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا