اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 8759 مورخ:[1392-11-10 14:27:01]
برگزاری دعای پر فیض کمیل با نوای حاج مهدی سماواتی در ساری/ ابراز تاسف مستشرق از همزمانی اجرای دو مراسم معنوی و کنسرت در ساری
مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه ساری خبر داد:

برگزاری دعای پر فیض کمیل با نوای حاج مهدی سماواتی در ساری/ ابراز تاسف مستشرق از همزمانی اجرای دو مراسم معنوی و کنسرت در ساری

حاج مهدی مستشرق از برگزاری دعای کمیل با نوای حاج مهدی سماواتی در شب دهم بهمن ماه ( امشب) خبر داد و از همزمانی اجرای این مراسم با کنسرت شهرام ناظری ابراز تاسف و نارضایتی کرد.

اختصاصی مازند اصناف / حسن قربان زاده - حاج مهدی مستشرق مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه در ساری به خبر نگار ما گفت: همزمان با  فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر دفتر نماینده ولی فقیه در مازندران تصمیم به برگزاری دعای پر فیض کمیل با دعوت از مداح کشوری حاج مهدی سماواتی گرفت.

وی در ادامه تصریح کرد: این مراسم معنوی امشب پنج شنبه دهم بهمن ماه از ساعت 19/30 الی 21 در مصلی امام خمینی ساری برگزار خواهد شد.

مستشرق به سوال خبرنگار ما مبنی بر اجرای همزمان این مراسم معنوی و مراسم کنسرت موسیقی شهرام ناظری در ساری پاسخ داد: بنده اطلاعی از زمان اجرای این کنسرت نداشتم. و باید بگویم که از این ماجرا ابراز تاسف کرده و از این ناهماهنگی در میان مسئولان برگزاری این مراسم اعلام نارضایتی میکنم.

» برچسب ها : , دعای کمیل , حاج مهدی , سماواتی , مصلی , ساری , دعای کمیل , حاج مهدی , سماواتی , مصلی , ساریمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا