اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 862 مورخ:[1391-05-12 20:40:01]
دانشجوی بسیجی رتبه ی سوم کنکور

دانشجوی بسیجی رتبه ی سوم کنکور

رتبه سوم کنکور 91 در رشته ریاضی فیزیک گفت: شهدای هسته ای جایگاه علمی کشور را تضمین کردند، وجود نخبه های علمی در کشور، ترسی بر اندام استکبار انداخته است.

احسانی مقدم رتبه سوم کنکور ریاضی فیزیک سال 91

الهام احسانی مقدم در گفتگو با سایت بلاغ با بیان اینکه برنامه ریزی مدون و تنظیم شده درسرنوشت هر فرد اثر مطلوبی دارد، اظهارداشت: موفقیت خود را حاصل تلاش و زحمات معلم و خانواده و خودم می دانم.

وی ادامه داد: از اینکه لطف خدا شامل حال همه می شود را نباید منکر شد، توکل به خدا کلید همه موفقیت ها است.
 
احسانی مقدم آزمون های آزمایشی را  محک خوبی برای ارزیابی  کنکوری ها دانست و یادآورشد: در یکی از کنکور های آزمایشی تجربه رتبه یک و نیز در  آزمونی دیگر رتبه 40 کشوری را اخذ کردم که تجربه بدی نبود.
 
وی تصریح کرد: درس خواندن برای کنکور را از سال سوم دبیرستان به صورت جدی شروع کردم وبا پایبندی که به برنامه ریزی داشتم تمام سرفصل ها را در موقع مناسب به اتمام رساندم و نتیجه قابل قبولی به دست آوردم.
 
این دانش آموز برجسته بابلی اظهارداشت: دوران تحصیلی متوسطه خود را در مدرسه فرزانگان بابل گذراندم و فضای خوبی برای چشم انداز تحصیلی در آن مقطع از زندگیم فراهم بود.
 
احسانی خودشناسی را مهمترین رمز موفقیت و پیشرفت دانست و یادآور شد: هرکسی تا خود را نشناسد نمی تواند برنامه ریزی مدونی داشته باشد.
 
احسانی که هم اکنون رتبه 10 کنکور زبان خارجه را نیز در سال جاری کسب کرد با بیان اینکه ساعات درس خواندنم متغیر  بود، بیان داشت: تعیین ساعت برایم مهم نبود، آنچه اهمیت داشت سرفصلی  بود که در طبق برنامه ریزی تعیین شده بود و تا پایان روز باید به اتمام می رسید.
 
وی در پاسخ به سوال خبرنگار ما که آیا انتظار این رتبه را در سطح کشور داشتید، گفت:  علاقه زیادی به تک رقمی شدن داشتم ولی فکر رتبه سه کشور را هم نمی کردم.
 
احسانی مقدم در ادامه گفت: سعی نمی کردم به رتبه فکر کنم ولی چیزی که می خواستم نتیجه تک رقمی شدن در کنکور امسال بود.
 
این دانش آموز برجسته در کنکور سال 91 با بیان اینکه ورزش در برنامه زندگیم جایگاه ویژه ای دارد، اظهارداشت: به خاطر کنکور کمی از ورزشی که برایش وقت می گذاشتم فاصله گرفتم ولی از این به بعد به طور جدی پیگیر می شوم.
 
 وی درمورد آینده تحصیلی خود  ابراز داشت: با لطف خدا و تلاش خودم ادامه تحصیل در دانشگاه شریف را مد نظر دارم، ولی هنوز در مورد رشته تحصیلی دانشگاهی فکری نکردم، نیازاست با تفکر و تامل، رشته سرنوشت ساز زندگیم را انتخاب کنم.
 
رتبه سوم کنکور سال 91 در رشته ریاضی فیزیک کشور با بیان اینکه شهدای هسته ای باعث انگیزه ما در ادامه تحصیل می شوند، یادآور شد: شهدای هسته ای جایگاه علمی کشور را تضمین کردند.
 
این بسیجی نخبه اضافه کرد: وجود نخبه های علمی در کشور، ترسی بر اندام استکبار است و همین عامل باعث انگیزه  تحصیلی جوانان کشور می شود.
 
 رتبه سوم کنکور ریاضی فیزیک سال 91 گفت: ترور افرادی مثل شهیدان علی‌محمدی، شهریاری، رضایی‌نژاد و احمدی روشن شان از شدت ترس دشمنان از جایگاه علمی ما دارد.
 
 الهام احسانی مقدم در پایان این گفتگو گفت : خدا رو شاکرم و از تمام کسانیکه به من کمک کردند ممنونم.

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا