اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 861 مورخ:[1391-05-12 20:45:01]
سینا ملکیان :هدفم ادامه راه شهدای هسته ای است

سینا ملکیان :هدفم ادامه راه شهدای هسته ای است

رتبه دو رشته ریاضی و فیزیک کنکور 91 گفت: هدفم خوشحال کردن دل مقام معظم رهبری و ادامه راه شهیدان هسته ای کشور است.

مازندران با تمام مظلومیت و محرومیت های روا شده اما نخبگان استان توانستند در المپیاد ها و رقابت های علمی، پژوهشی، ادبی، هنری و ورزشی  سرآمد کشور باشند و نام مازندران را در سطح کشور و جهان مطرح کنند.

 

در سال های اخیر شاهد شکوفایی استعداد های درخشان دانش آموزان مازندرانی در مارتن بزرگ کنکور هستیم که حداقل چند سهمیه برتر تک و دو رقمی کنکور از آن فرزندان ولایتمدار مازندرانی می شود که این آمار را معدود استان ها از خود ارائه می دهند.
 
بعد از اعلام نتایج کنکور امسال شاهد بودیم که چهار برگزیده کشور نیز مازندرانی بودند و در این بین سینا ملکیان از شهرستان بابل حائز رتبه دوم کنکور در رشته ریاضی فیزیک شد.
 

 
وی ادامه داد: قبل از عید حدود 50 ساعت در هفته درس می خواندم و بعد از عید به افزایش ساعات درس خواندم روی آوردم و طبق برنامه ریزی مروری به دروس گذشته و تست زدن ها داشتم.
 
ملکیان موفقیت خود را مدیون خانواده، دبیران و همت والای خود می داند با اشاره به اینکه امیدوارم بتوانم با کسب این رتبه ادای دین کرده باشم، تصریح کرد: امیدوارم راه شهیدان هسته ای به ویژه شهید احمدی روشن را ادامه دهم.
 
رتبه دو کنکور سال 91 در رشته ریاضی و فیزیک به پیشرفت کشور در بخش های مختلف علمی، صنعتی ، پزشکی و نیز هسته ای اشاره کرد و گفت: دشمنان کور دل و قسم خورده کشور و نظام اسلامی نمی توانند پیشرفت کشور ما را ببینند ولی ما برای به خاک مالاندن پوزه این شیطان صفتان دست از درس خواندن، تحقیق و اختراع نمی کشیم.
 
ملکیان افزود: جوانان کشور با پایبندی به ولایت فقیه نقشه های شوم دشمنان را به خودشان بر می گردانند و دست از مبارزه علمی برنمی دارند.
 
این دانش آموز برجسته مازندرانی تلاش برای استقلال کشور را وظیفه همه دانست و تصریح کرد: تلاش علمی نخبگان ایرانی برای دست یابی به انرژی صلح آمیز هسته ای پایانی ندارد، قصد ما خوشحال کردن دل مقام معظم رهبری است.
 
وی با بیان اینکه من به عنوان دانش آموز و در آینده دانشجوی رشته ریاضی فیزیک ادامه دهنده راه احمدی روشن ها می شوم ، خاطر نشان کرد: استکبار بداند ترور مغز ها پایان پیشرفت علمی کشور ما نیست، بلکه شروعی برای پیروزی  دوباره است.
 
ملکیان ابراز داشت: از مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی می خواهم تا به نخبگان و اندیشمندان بومی توجه بیشتری داشته باشند و برای تقویت بنیه علمی این افراد همت کنند.
 
وی ضمن قدردانی از زحمات پدر و مادر خود گفت: این قدردانی ها کفایت جبران زحمات پدر و مادر و دبیران را نمی کند امیدوارم سایه پر مهرشان بالای سرمان باشد که خود بزرگترین نعمت است.

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا