اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 8591 مورخ:[1392-11-04 19:58:01]
مشکلات مازندران در عزل و نصب هاست که برای انتخاب مدیران به جان هم افتادید؟!
انتقاد تند روحانی از مسئولان درباره سهم خواهان انتخاباتی:

مشکلات مازندران در عزل و نصب هاست که برای انتخاب مدیران به جان هم افتادید؟!

امام جمعه بابل بیان داشت: آیا تمام مشکلات مازندران در عزل و نصب ها خلاصه می شود که شما اینچنین برای انتخاب مدیران به جان هم افتاده و به خوراک رسانه ها تبدیل می شوید.

به گزارش مازند اصناف , حجت الاسلام حسن روحانی امروز در گفت و گو با خبرنگار بلاغ در بابل اظهارداشت: جای بسی تاسف است هربارباید از تربیون های نمازجمعه ،مسئولان و مردم را به مودت و همدلی دعوت کنیم در حالی که مازندران دارای مشکلات زیادی است.

وی افزود: این چه تفکری است که برخی ها به بهانه فعالیت در فلان ستاد انتخاباتی باید مدیر فلان دستگاه یا فلان اداره شوند در حالی که تجربه ای در زمینه مدیریتی ندارند.

روحانی خطاب به مسئولان مازندران بیان داشت: آیا تمام مشکلات مازندران در عزل و نصب ها خلاصه می شود که شما اینچنین برای انتخاب مدیران به جان هم افتاده و به خوراک رسانه ها تبدیل می شوید.

وی با اشاره به اینکه عزل و نصب ها درهر دولتی امری است طبیعی، تصریح کرد: شایسته است مدیران ما به جای اینکه به دنبال انتصاب افراد مورد نظرخود بوده درصدد رفع مشکلات بیکاری و اشتغال جوانان مازندران باشند.

امام جمعه بابل اذعان داشت: جای بسی تاسف است در چند سال گذشته شاهد افتتاح پروژه بزرگی درمازندران و شهرستان بابل نبودیم، مسئولان باید پاسخگو باشند که چرا بعضا برخی از پروژه های این استان و شهرستان بیش از 15 سال طول می کشد.

روحانی بیان داشت: بنده به نمایندگی ازمردم شهرستان بابل از نمایندگان مردم مازندران در مجلس می پرسم ،برای تسریع در روند اجرایی پروژه های مازندران در سطح کشورچقدر پیگیرهستید، سهم مازندران از بودجه های ملی چقدر است،برای اشتغال جوانان مازندران چه طرح هایی را پیش بینی کردید.

وی خاطرنشان کرد: از مسئولان و نمایندگان مردم مازندران در مجلس انتظار دارم برای رفع فقر صنعتی وتوسعه مازندران بایکدیگرمتحد بوده واجازه ندهید افرادی سودجو و سهم خواه انتخاباتی که به مقاصد پلید خود نرسیدند از این فضا سوءاستفاده کرده و به بدنه دولت تدبیر و امید ضربه وارد کنند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا