اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 8590 مورخ:[1392-11-04 19:54:01]
 سیاست مداران دنیا به شجاعت رهبر انقلاب ارج می نهند
نائب رئیس مجلس گفت:

سیاست مداران دنیا به شجاعت رهبر انقلاب ارج می نهند

نائب رئیس مجلس با تاکید بر اینکه دیروز دنیا در برابر ایستادگی امام راحل تواضع کرد گفت:امروز هم تمامی سیاست مداران و چهره های مطرح دنیا به شجاعت و صراحت بیان رهبر معظم انقلاب ارج می نهند.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از بلاغ در شهرستان فریدونکنار،حجت الاسلام ابوترابی فرد در یادواره سرداران و 43 شهید روستای ازباران شهرستان فریدونکنار اظهار داشت: فضائل اخلاقی از شاخص های انسان های خاص است و شهدا به این فضائل دست یافتند و ما نیز باید تلاش کنیم همچون شهدا به فضائل اخلاقی آراسته شویم.

وی با بیان اینکه جامعه ما باید مظهر فضائل اخلاقی باشد نه رذائل اخلاقی، اذعان داشت: آنچه که در طول زندگی ملاک است فضائل اخلاقی است و مدیر باید خود را از صمیم قلب خدمتگزار مردم بداند.

ابوترابی فرد تصریح کرد: مدیران و مسئولین دولتی باید بدانند کارگزار مردمند، حقوق دریافت می کنند که گره ای از مشکل مردم باز کنند نه اینکه بر مردم فخر بفروشند و بر آنها ریاست کنند.

نائب رئیس مجلس با تاکید بر اینکه آنچه که یک مدیر را محبوب می کند نظر و رای مردم است، عنوان کرد: همانطوری که دیروز دنیا در برابر ایستادگی، ثبات قدم و شجاعت امام راحل تواضع کرد و ایشان را به عنوان شخصیت اول دوران خویش شناخت امروز هم تمامی سیاست مداران و چهره های مطرح دنیا به استقامت، شجاعت و صراحت بیان رهبر معظم انقلاب ارج می نهند.

ابوترابی فرد با بیان اینکه انسان صالح عمل صالح دارد و از ویژگی های انسان مومن است، گفت: در جامعه ای که عمل صالح نباشد قطعا محکوم به مرگ است و شهدای عالیقدر مظهر و نماد این ارزش الهی هستند.

وی تصریح کرد : امروز اگر ایران، عراق، افغانستان، سوریه، لبنان، بحرین و دنیای اسلام زنده است در سایه عمل صالح فرزندان شهید ایران اسلامی است، شهدا آراسته به ایمان بودند، اگر ایمان در جان و روح بلند آسمانی آنان ریشه های مستحکم نداشت در برابر گلوله ها، توپ ها، موشک ها و دشمنان با اقتدار نمی ایستادند.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دنیا می داند جنگ بین ایران و دنیای کفر جنگ بین ایمان و دنیای کفر بود، در جبهه های جنگ قبل از آنکه سلاح حضور داشته باشد صلاح حضور داشت.

وی یادآور شد: شهدا نماد فضائل و ارزش های فاخر و برجسته اخلاقی بودند و بالاترین عمل صالح در دنیا یعنی شهادت نصیبشان شد.

ابوترابی فرد در ادامه اظهار داشت: انقلاب اسلامی با آن همه عظمت و بزرگی یکی از برکات عاشورا است و برای همیشه این انقلاب محصور فرهنگ عاشورا می ماند.

وی در پایان تصریح کرد: حرکت سلحشور مردان حزب الله، حرکات عزت آفرین مردان غزه و فلسطین، مقاومت مردان و زنان بحرین، ایستادگی مردم مومن سوریه و اقتدار مردم عراق از دستاوردهای خون مقدس شهداست.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا