اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 8499 مورخ:[1392-11-02 16:37:01]
 امام خامنه‌ای راس محور وحدت پیروان اهل بیت جهان هستند‌/تبیین زوایای مبارزات ناصرالحق
عضو مجمع عمومی مجمع جهانی اهل بیت مطرح کرد

امام خامنه‌ای راس محور وحدت پیروان اهل بیت جهان هستند‌/تبیین زوایای مبارزات ناصرالحق

عضو مجمع جهانی اهل بیت گفت: امام خامنه‌ای راس محور وحدت پیروان اهل بیت جهان است و خود را سرباز معظم له در افغانستان می‌دانم.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از فارس،حجت‌الاسلام حسینی مزاری عصر امروز در آیین اختتامیه همایش بین‌المللی ناصرالحق در مجتمع نفت این شهرستان افزود: باید از افرادی که در این همایش بزرگ تلاش و زحمت داشتند قدردانی شود.

وی ادامه داد: باید در این همایش الگوی جهان تشییع به درستی معرفی شود و زوایای زندگی آنها روشن شود.

مسئول خبرگزاری آوای افغان با اشاره به اینکه روند و شکل زندگی به همراه زوایای مختلف و مبارزات ناصرالحق تبیین شود، تصریح کرد: علمای اسلام آیینه راه شیعیان در گوشه و کنار جهان بوده و در باید در راستای تبلیغ راه درست مبارزاتی و مجاهدت‌هایشان گام برداریم.

این عالم برجسته افغانستان با تاکید اینکه دستاوردهای این همایش باید در کشورهای مختلف به کار گرفته شود، اذعان داشت: یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این همایش گردهمایی علمای کشورهای مختلف اسلامی است تا ارتباطات مفیدی در کنار یکدیگر داشته باشند و از مشکلات و دغدغه‌های یکدیگر آگاهی یابند.

حسینی مزاری یادآور شد: در زمانی که کشورها مشکلات فراگیر دارند باید در کنار هم قرار گیرند همان طور که در جهت حمایت از مردم و شیعیان بحرین در شهر کابل تظاهرات داشتیم و در زمینه بحرین، عراق و سوریه نیز در صدر برنامه فرهنگی و تبلیغی خود گنجاندیم و حتی در راستای حمایت از مردم یمن علاوه بر روشنگری افکار و تبیین اذهان برنامه‌های خاصی داشتیم.

وی با تاکید اینکه باید پیروان اهل بیت در دنیا از اقتدار خوبی برخوردار باشند، گفت: محور مشترک و اصلی همه پیروان اهل بیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که در رأس آن حضرت امام خامنه‌ای جای دارد.

این عالم بزرگ افغان ادامه داد: همه باید از امام خامنه‌ای هدایت بگیرند و در همه امورات مطیع ایشان باشند.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری به امام خامنه‌ای تبدیل شود، یادآور شد: امام خامنه‌ای همانند امام خمینی شخصیتی است که رهبر کل جامعه اسلامی است و بحث امام گفتن معظم له ریشه در عقاید اسلامی ما دارد و ایشان مقتدا و پیشوای امت اسلامی هستند.

حسینی مزاری با تاکید اینکه این کلمه جنبه انگیزه بخشی جهان اسلام برابر استکبارگران دارد، یادآور شد: در میان تمام اسناد و برنامه‌های دنیای غرب می‌توان یافت آنها به هیچ وجه از واپه مبارک امام در کنار نام امام خمینی استفاده نمی‌کنند زیرا ارزش والا و اهمیت وافر آن را می‌دانند و نمی‌خواهند عاملی برای ایجاد وحدت شوند.

وی خود را سرباز امام خامنه‌ای در افغانستان دانست و گفت: همه ما باید از هدایت و رهنمودهای مظم له بهره‌مند شویم.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا