اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 8480 مورخ:[1392-11-02 07:28:01]
 فدراسیون قایقرانی همچنان بدون رئیس اداره می‌شود

فدراسیون قایقرانی همچنان بدون رئیس اداره می‌شود

با گذشت بیش از یک ماه سرپرستی موقت گواری، هنوز زمان برگزاری انتخابات قایقرانی مشخص نیست.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از فارس، 24 آذرماه بود که خسرو ابراهیمی، سرپرست فدراسیون قایقرانی با پایان مهلت سرپرستی 6 ماهه‌اش از فدراسیون کنار رفت و بعد از آن احمد گواری، مسئول دفتر مشترک امور فدراسیون‌ها و مجامع جایگزین شد.

حالا یک ماه و 9 روز از این سرپرستی موقت می‌گذرد، اما هنوز زمان انتخابات این فدراسیون مشخص نشده است. با توجه به این موضوع حتی این فدراسیون نتوانست در روز مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک نماینده‌ای داشته باشد.

این اتفاقات در حالی رخ داده که در زمان سرپرستی ابراهیمی ورزشکاران آبهای آرام به دلیل فراهم نبودن امکانات و تاخیر در پرداخت حقوقشان اردو را ترک و اعلام کردند تا زمانی که شرایط فراهم نشود در اردوها حاضر نمی‌شوند. بعد از حدود دو هفته با قولی که مسئولان برای پرداخت حقوق ورزشکاران دادند اردوهای تیم ملی آغاز شد، اما این فدراسیون همچنان بدون رئیس اداره می‌شود.

قایقرانی یکی از رشته‌های مدال‌آور در بازی‌های آسیایی و المپیک است و در صورتی که این فدراسیون همچنان در بلاتکلیفی به سر ببرد مشخص نیست آنها چه نتیجه‌ای در بازی‌های آسیایی اینچئون کسب کنند. هنوز برنامه‌ای برای برگزاری اردوهای برون‌مرزی وجود ندارد و همه منتظر هستند تا با آمدن رئیس برنامه‌های این فدراسیون انجام شود.

بعد از روی کار آمدن گودرزی و همچنین معاونت سجادی، یکی از اتفاقات خوب صورت‌گرفته این است که انتخابات فدراسیون‌های مختلف به ترتیب صورت گرفته، اما مشخص نیست چرا انتخابات این فدراسیون برگزار نمی‌شود.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا