اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 8393 مورخ:[1392-10-29 18:27:01]
 قلعه‌نویی: ذوب‌آهن را ببریم، قهرمان جام حذفی می‌شویم/ در پنالتی شانس ندارم

قلعه‌نویی: ذوب‌آهن را ببریم، قهرمان جام حذفی می‌شویم/ در پنالتی شانس ندارم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: در صورت پیروزی مقابل ذوب‌آهن در جام حذفی به احتمال ۹۰ درصد قهرمان خواهیم شد.

به گزارش مازند اصناف و به نقل ازفارس، امیر قلعه‌نویی در حاشیه تمرین استقلال در جمع خبرنگاران در مورد دیدار روز سه‌شنبه مقابل ذوب‌آهن اصفهان گفت: ابتدا میلاد باسعادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) را تبریک می‌گویم. ما تیم ذوب‌آهن را آنالیز کردیم و آنها بسیار خوب، دونده و درگیرشونده بازی می‌کنند. بازی این تیم مقابل فولاد را دیدیدم. بازی بسیار سختی داریم.

وی ادامه داد: مثل بازی با پرسپولیس باید یک بازی فیزیکی و با پرس تیمی انجام دهیم. فقط امیدوارم زمین بازی اجاره دهد که یک بازی خوب انجام شود.

سرمربی استقلال در مورد فاصله کم بازی‌ها و تاثیر آن بر کیفیت مسابقات گفت: طبیعی است که تاثیر داشته باشد. کاش یک مقدار فاصله بیشتر بود اینگونه سخت است. اما ما قانونمند هستیم و هر چه قانون بگوید انجام می‌دهیم. به همین دلیل سه‌شنبه مقابل ذوب‌آهن بازی خواهیم کرد.

قلعه‌نویی در مورد مصدومان و محرومان تیمش مقابل ذوب‌آهن گفت:‌در جام حذفی محروم نداریم اما نظری قبل از بازی با پرسپولیس مصدوم شد و 10 روز باید فیزیوتراپی کند.

وی در مورد تمرین پنالتی‌ها گفت: می‌دانید که من خیلی شانس در پنالتی ندارم اما چون جام حذفی است باید پنالتی تمرین کنیم مشخص است که یکی از خوان‌ها همین مسابقه است و اگر از این بازی عبور کنیم 90 درصد قهرمان جام حذفی می‌شویم.

وی در مورد غیبت امیر حسین صادقی و اینکه به خاطر مصدومیت در تمرین نیامده، گفت: صادقی مشکلی ندارد و با هماهنگی در این تمرین حضور نداشت.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا