اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 8308 مورخ:[1392-10-24 14:40:01]
 مگر کادرفنی تیم‌ملی در رفتن نکونام به اوساسونا دخالت داشت؟!/ در ایران همیشه شایعه وجود دارد
مدیربرنامه‌های نکونام :

مگر کادرفنی تیم‌ملی در رفتن نکونام به اوساسونا دخالت داشت؟!/ در ایران همیشه شایعه وجود دارد

مدیربرنامه‌های جواد نکونام گفت: مگر زمانی که نکونام به اوساسونا رفت یا به الوحده یا الشارجه کادر فنی تیم ملی در این نقل و انتقال نقش داشت؟!

به گزارش مازند اصناف و به نقل از فارس،محمودرضا فاضلی  در خصوص تیم آینده جواد نکونام گفت: هنوز چیزی مشخص نشده است وطی امشب یا فردا همه چیز نهایی خواهد شد. ما فعلا در حال صحبت کردن هستیم و هنوز چیزی قطعی نشده است اما تنها چیزی که مشخص است این است که نکونام به تیم‌های شرق آسیا فکر نمی‌کند.

وی در باره اینکه زمان قرارداد نکونام چند ماهه خواهد بود، ادامه داد: هنوز قرارداد بسته نشده و زمان آن هم مشخص نیست. وقتی همه چیز نهایی شود در این باره بهتر می‌توان صحبت کرد.

مدیربرنامه‌های جواد نکونام در پاسخ به این سؤال که آیا این موضوع صحت دارد که کادر فنی تیم ملی در رفتن نکونام از استقلال و حضورش در تیم‌‌های عربی نقش دارد، اظهار داشت:‌من بالای 18 سال است که در کار نقل و انتقال بازیکنان هستم و تا الان هم هیچ گاه با کادر فنی هیچ تیمی در این باره هماهنگی نکردم و الان که بالای 20 بازیکن اروپایی دارم این کار را انجام نداده‌ام.

فاضلی گفت: البته در ایران همیشه شایعه وجود دارد. مگر زمانی که نکونام به اوساسونا رفت یا به الوحده یا الشارجه کادر فنی تیم ملی در این نقل و انتقال نقش داشت؟! حضور نکونام در استقلال مگر به کادر فنی تیم ملی مربوط بود؟! من این گونه حرف‌ها را پیگیری نمی‌کنم  تنها اتفاقاتی که عملی است را درباره‌اش حرف می‌زنم اما می‌دانم در ایران همیشه از این شایعات وجود دارد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا