اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 8292 مورخ:[1392-10-24 10:18:01]
 گودرزی: برخی مدیران صاحب‌نام به حاشیه‌ها دامن می‌زنند/ به سرخابی‌ها گفتم جنگ لفظی درست نکنید
فرصت کنم به ورزشگاه می‌روم

گودرزی: برخی مدیران صاحب‌نام به حاشیه‌ها دامن می‌زنند/ به سرخابی‌ها گفتم جنگ لفظی درست نکنید

وزیر ورزش و جوانان از دامن زدن به حاشیه‌ها توسط مدیران صاحب‌نام انتقاد کرد.

به گزارش مازند اصناف از فارس و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان گفت: متاسفانه بعضی از مدیران باشگاه های صاحب نام به بعضی از حاشیه ها دامن می زنند.

وی ادامه داد: من پیش از این از مدیران این دو باشگاه خواسته بودم از پرداختن به مسائل ریز پرهیز کنند. من توصیه کرده بودم اخلاق مداری و آرامش را در اولویت کاری خود قرار دهند. ما نمی خواهیم شاهد جنگ های لفظی یا مجازی باشیم.

گودرزی در مورد بازی استقلال و پرسپولیس گفت: نظر خاصی ندارم، اگر فرصت داشته باشم به ورزشگاه می روم. توصیه من به بازیکنان و مسئولان این دو تیم این است که مسائل اخلاقی و فرهنگ دینی را رعایت کنند. محور اصلی فعالیت های ما باید بر اساس توفیق در جام جهانی باشد. در جلسه ای که با اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور داشتم، درخواست کردم تا برای حل مشکلات مالی تیم ملی فوتبال کمک هایی شود و ایشان هم قول مساعد داد تا در جلسه شورای عالی ورزش که در هفته های آتی برگزار می شود در حضور رئیس جمهور، این مسئله  بررسی شود.

وی افزود: در شورای عالی ورزش، مسائل کلان ورزش کشور بررسی می شود.این شورا سال هاست که تشکیل نشده و مسائل مهمی که در ورزش وجود دارد لاینحل مانده است.

گودرزی همچنین با تاکید برمحوریت قانون گفت: سر لوحه بحث های ما در ورزش قانون  است از جمله اصلاح اساسنامه ها که باید برای انجام کارها مجوز رسمی داشته باشیم.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا