اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 8289 مورخ:[1392-10-24 10:09:01]
 تشکیل ۲ تیم ویژه در دادستانی و سازمان بازرسی درباره پرونده زنجانی/ سفر کارشناسان به روسیه و تاجیکستان
یوسفیان‌ملا خبر داد

تشکیل ۲ تیم ویژه در دادستانی و سازمان بازرسی درباره پرونده زنجانی/ سفر کارشناسان به روسیه و تاجیکستان

عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی از تشکیل ۲ تیم ویژه در دادستانی تهران و سازمان بازرسی برای پیگیری پرونده بابک زنجانی و سفر کارشناسان دادستانی و سازمان بازرسی به کشورهای روسیه و تاجیکستان برای بررسی اسناد ارائه شده از سوی بابک زنجانی درباره پرداخت بدهی نفتی خبر داد.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از فارسفعزت‌الله یوسفیان‌ملا نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی و عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با اشاره به مطرح شدن پرونده بابک زنجانی در ستاد مذکور، گفت: این ستاد در جلسه گذشته خود بحث‌های مفصلی پیرامون این پرونده انجام داد.

وی با بیان اینکه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی پرونده‌ها را به صورت کلی بررسی کرده و در برخی مواقع به دنبال راهکارهایی برای پشتیبانی است، تصریح کرد: زمانی که رئیس یک شرکت به زندان می‌افتد، شرکت از هم می‌پاشد که برای جلوگیری از این اقدام ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی وارد می‌شود تا کارخانه فعالیت خود را ادامه داده و ضمن حفظ نیروها در راستای تولید حرکت کند.

عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی افزود: قوه قضائیه نیز در راستای پرونده به وظایف خود عمل می‌کند و مباحث قضایی را پیگیری می‌کند.

یوسفیان‌ملا با اشاره مجدد به پرونده بابک زنجانی اعلام کرد: سازمان بازرسی کل کشور، دادستان تهران و دیوان محاسبات به صورت جدی این پرونده را پیگیری می‌کنند؛ البته 2 تیم در سازمان بازرسی و دادستانی تهران برای پیگیری ویژه این پرونده تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه کارشناسان دادستانی تهران و سازمان بازرسی کل کشور برای پیگیری پرونده سفرهای برون‌مرزی هم داشته‌اند، خاطرنشان کرد: این کارشناسان طی سفرهایی به روسیه و تاجیکستان اسناد ارائه شده درباره پرداخت بدهی نفتی بابک زنجانی توسط وی را پیگیری کردند تا مشخص شود این اسناد چگونه به دست آقای زنجانی رسیده است.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا