اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 8279 مورخ:[1392-10-24 07:55:01]
در برنامه نود ديشب چه گذشت ؟
90

در برنامه نود ديشب چه گذشت ؟

برنامه 90 اين هفته به بررسي راي کميته انضباطي فدراسيون فوتبال در پرونده محسن قهرماني و پيگيري ماجراي استعمال قليان در اردوي تيم ملي زير 22 سال اختصاص داشت.

 

به گزارش مازنداصناف ، برنامه نود اين هفته از ساعت 22:30 دوشنبه شب از شبکه سوم سيما روي آنتن رفت.


سئوال پيامکي اين هفته به نتيجه ديدار سرخابي هاي پايتخت اختصاص يافته بود.

*خداداد افشاريان کارشناس داوري اين هفته برنامه نود بود.

*در ابتداي برنامه دقايق پاياني مراسم انتخاب بهترين هاي فوتبال سال پخش شد که کريستيانو رونالدو به عنوان مرد سال فوتبال جهان انتخاب شد.

*پس از پخش گزارش نود درجه که به اتفاقات هفته اخير فوتبال ايران اختصاص يافته بود، گوشه هايي از ديدار تيم هاي نفت - ذوب آهن و سپاهان - داماش پخش شد.

*گزارش کاملي از ديدار تيم هاي پرسپوليس - فولاد و حاشيه هاي آن پخش شد و افشاريان در خصوص داوري اين ديدار نکاتي را ارائه کرد.

*گزارشي در خصوص قليان کشيدن بازيکنان تيم ملي زير 22 سال پخش شد و بازيکنان و مسئولان تيم در اين خصوص به صحبت پرداختند.

*دکتر مسجدي فوق تخصص ريه روي خط تلفني برنامه آمد و گفت: ورزشکاران و هنرمندان الگوي مردم و جوانان هستند و بايد بيشتر مراقب رفتار و اعمال خود باشند.

*گزارشي از باشگاه بارسلونا تحت عنوان "با بارسلونا دود را ترک کنيد" پخش شد.

*دکتر مسجدي در ادامه صحبت هايش عنوان داشت که هر گونه کمکي براي ترک اعتياد و دود در جامعه از دستشان برآيد دريغ نخواهند کرد.

*گزارشي کامل از ديدار تيم هاي استقلال و استقلال خوزستان و حواشي مربوط به آن پخش شد.

*گزارشي از ديدار مسئولان و بازيکنان تيم استقلال از بيمارستان بيماران پيوند اعضا پخش شد که اقدامي قابل تقدير بود.

*رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس روي خط تلفني برنامه آمد و در مورد بحث قليان کشيدن بازيکنان گفت: بحث شما در اين برنامه فقط به زير سئوال رفتن دو بازيکن ملي انجاميد.

رويانيان اصرار داشت شما در برنامه نام دو بازيکن را عنوان کرده ايد ولي فردوسي پور عنوان ميکرد برنامه ما نام هيچ بازيکني را اعلام نکرده ايم.

رويانيان در بخش ديگري از صحبت هاي خود در خصوص انجام شدن خطاي هند پيش از به ثمر رسيدن گل فولاد مقابل پرسپوليس گفت: چرا آقاي افشاريان کارشناس داوري برنامه قسم ميخورد که بازيکن از روي عمد مرتکب خطاي هند نشده است؟! مگر شما از قصد بازيکن اطلاع داريد؟!

افشاريان در پاسخ به گفته رويانيان عنوان داشت: من 20 سال از عمر خود را صرف داوري در فوتبال کرده ام و اگر صد بار ديگر اين صحنه پخش شود باز هم مي گويم اين خطا از روي عمد نبوده و بتابراين خطاي هند محسوب نمي شود.

وي در مورد قليان کشيدن بازيکنان فوتبال گفت: به نظر من اين حرکت براي ورزشکاران اشتباه محض است ولي شما بايد اين دو بازيکن را از گناه قليان کشيدن مبرا کنيد.

*گزارش ايران 90 اين هفته به استان هرمزگان اختصاص يافته بود.

*گزارش جالبي از فوتبال استان هرمزگان پخش شد که در اين بين شکستن تمام قليان ها در روستاي بلبل آباد جالب توجه بود.

*گزارشي از احکام کميته انظباطي در خصوص پرونده داوري و محسن قهرماني و مصاحبه هاي مسئولان و داوران پخش شد که طي آن اعتراضاتي به ميزان جرايم ابلاغ شده از سوي کميته انضباطي صورت گرفته بود که حسن زاده رييس کميته انضباطي در پاسخ به تمام اين اعتراضات گفت: ما تشخيص داديم ميزان جرايم اين حد باشد!

*گزارشي از مراسم انتخاب بهترين هاي فوتبال سال 2013 پخش شد.

*گزارشي آماري از پيش دربي هاي دوره هاي گذشته به تصوير کشيده شد.

*گزارشي در خصوص حاشيه هاي مربوط به باشگاه تراکتورسازي و حضور مجيد جلالي در راس تيم فوتبال اين باشگاه پخش شد که طي آن زيني زاده، جلالي و هواداران اين باشگاه به صحبت پرداختند.

*صحبت هاي علي کريمي پيش از حضور در کميته انضباطي در خصوص شکايتش از باشگاه پرسپوليس پخش شد.

*گزارشي از ديدار تيم هاي سايپا - تراکتورسازي، گسترش فولاد - راه آهن و ملوان - مس شد و داوري آنها مورد بررسي قرار گرفت.

*عليپور دبير ستاد رسيدگي به تخلفات فوتبال روي خط تلفني برنامه آمد و در مورد آوردن نام مسلمان و صادقيان در خصوص استعمال قليان گفت: فايل صوتي که از من منتشر شده است کامل نيست و از دوستان رسانه خواهش ميکنم فايل کامل را پخش کنند، دوستان نام اين دو بازيکن را اعلام کردند و قصد داشتند استعلام بگيرند و من نام اين دو بازيکن را اعلام نکردم، مرا همه مي شناسند که اگر صحبتي در جايي بيان کنم پاي حرف خود مي ايستم و آن را تکذيب نمي کنم.

*سردبير ورزشي خبرگزاري مذکور روي خط تلفني برنامه آمد و عنوان داشت فايل صوتي که ما پخش کرديم قبل و بعد نداشته است و تمام صحبت آقاي عليپور پخش شده است.

*منصوريان سرمربي پيشين تيم ملي زير 22 سال روي خط تلفني برنامه آمد و در مورد مباحث بوجود آمده در تيم ملي زير 22 سال در کيش گفت: از شما ممنونم که هفته گذشته نامي از فردي نياورديد.

به نظرم بايد با اين مسائل نه فقط در فوتبال بلکه در تمامي رشته ها مبارزه شود و راهکاري ارائه شود تا اين مسائل ريشه کن شوند.

وي در بخش ديگري از صحبت هاي خود خاطرنشان کرد: از آقاي آيت اللهي گله مندم و ميخواهم بگويم وي مي توانست در اين خصوص رازداري مي کرد و اسامي اين دو بازيکنان را اعلام نمي کرد. اعلام کردن نام اين دو بازيکن بسيار اشتباه بود و حتي پس از اعلام اسامي آنها از طرف رهگذران به آنها توهين شده است و اين تنها و تنها حاصل اشتباه در خصوص اعلام اسامي مساپلمان و صادقيان است.

*آماري از جايگاه تيم ها در جدول رده بندي ليگ برتر و آمار ليگ به تصوير کشيده شد.

*زندي معاون اجرايي باشگاه راه آهن روي خط تلفني برنامه آمد و عنوان داشت: حکم هنوز به من ابلاغ نشده است ولي اين حکم مشکلات و تناقضات زيادي دارد که در اين برنامه آنها را عنوان نمي کنم چرا که آقايان بر طبق آن برنامه ريزي مي کنند و اعتراض خود را بطور کتبي ارائه خواهم داد.

*عبدالرحمن شاه حسيني رييس پيشين کميته انضباطي در ارتباط زنده تلفني از ادبيات گفتاري حسن زاده انتقاد کرد و گفت: وي با ادبياتي قلدرانه مي گويد کسي حق ندارد اظهار نظر کند! و اين درست نيست.

در مورد راي بايد بگويم مفاد راي با واقعيت ها منطبق نيست، اشخاصي که از روابط نا مشروع در فوتبال مطلع باشند هيچگاه نبايد به آنها تذکر کتبي داده شود.

وي در بخش ديگري از صحبت هاي خود گفت: با اين حکم با شان و شعور مردم ايران توهين شد و احکام درستي نبوده است! چرا عنوان نمي کنند اين وجوهي که دريافت شده در نتايج بازي ها تاثير گذار بوده يا خير و اين مسئله نقطه تاريک اين قضايا است.

وي خاطرنشان کرد: از شما ميخواهم از افراد مختلف دعوت کنيد و در مورد اين آرا صحبت شود، به نظرم اگر دو خط مي نوشتند همه اين افراد تبرئه شدند خيلي بهتر بود.

*گزارشي از ليگ دسته يک و حواشي مربوط به آن پخش شد.

*مرتضي کريمي کمک داور پيشکسوتان فوتبال کشورمان روي خط تلفني برنامه آمد و روي رابطه قهرماني و مولايي و پرداخت پول به قهرماني صحه گذاشت و عنوان کرد که در بلوار مرزداران با وي ملاقات داشته است و شاهد سومي نيز در اين ميان وجود دارد.

*برنامه اين هفته نود ساعت 2:33بامداد سه شنبه به پايان رسيد.
» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا