اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 8277 مورخ:[1392-10-23 18:13:01]
 تماس رحمتی با فتح‌الله‌زاده/ ممانعت از انتشار عکس‌های بازیکنان پرسپولیس در روزنامه استقلال

تماس رحمتی با فتح‌الله‌زاده/ ممانعت از انتشار عکس‌های بازیکنان پرسپولیس در روزنامه استقلال

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال در تماس با مدیرعامل این باشگاه از وی خواست تا هرگونه عکس مجاز و غیرمجاز از بازیکنان رقیب در روزنامه استقلال منتشر نشود.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از فارس، پس از حرکتی که صبح امروز صورت گرفت و مسئولان روزنامه طرفدار باشگاه پرسپولیس عکس دو بازیکن تیم استقلال را با قلیان روی جلد منتشر کردند اینبار روزنامه هواداری باشگاه استقلال که البته سردبیری آن برعهده علی فتح‌الله‌زاده است قصد داشت آن حرکت را تلافی کند و چند عکس منتشر شده در صفحات محلی و سایت‌های اینترنتی را روی جلد روزنامه استقلال جوان چاپ کند به همین دلیل سید مهدی رحمتی دروازه‌بان و کاپیتان تیم استقلال در تماس با فتح‌الله‌زاده از وی خواست از این عمل جلوگیری شود.

رحمتی در تماس با مدیرعامل استقلال از وی خواهش کرد با توجه به فاصله نه چندان زیاد تا دیدار با پرسپولیس و در راستای آنکه حرکت پرسپولیسی‌ها به این شکل تلافی نشود عکسی از بازیکنان پرسپولیس در روزنامه استقلال جوان منتشر نشود.

فتح‌الله‌زاده نیز ضمن تشکر از رحمتی که به نمایندگی از تیم استقلال با وی تماس گرفته بود با این درخواست موافقت کرد تا به این ترتیب جنگ رسانه‌ای دو روزنامه هواداری در فاصله کمتر از چهار روز تا دربی 78 به پایان برسد.

دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس روز جمعه از ساعت 14 و 30 دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا