اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 8276 مورخ:[1392-10-23 18:11:01]
 رویانیان: قهرمانی باید بیشتر محروم می‌شد/بازیکنان ما فقط به اروپا می‌روند
برنده دربی‌ هستیم اگر اجازه دهند در زمین نتیجه مشخص شود

رویانیان: قهرمانی باید بیشتر محروم می‌شد/بازیکنان ما فقط به اروپا می‌روند

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: هزینه‌های زیادی در مورد پرونده قهرمانی دادیم و به نظرم ایشان باید بیشتر محروم می‌شد.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از فارس،محمد رویانیان ابتدا در خصوص شهرآورد هفتاد و هشتم گفت: تیم ما کاملاً آماده برگزاری یک بازی خوب و کسب سه امتیاز است. اگر ستاد منشور اخلاقی، کمیته داوران، دپارتمان داوران، سخنگوی‌های سازمان لیگ و فوتبال ایران اجازه بدهند که در زمین بازی نتیجه مشخص شود ما برنده‌ایم.

وی افزود: البته ما به آقای فتح‌الله‌زاده و استقلال احترام می‌گذاریم و خدای‌ناکرده قصد بی‌احترامی به این تیم را نداریم اما مجبوریم که این بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

رویانیان درباره پرونده محسن قهرمانی و اعتراض دایی به این پرونده نیز گفت: ما هزینه‌های زیادی بابت این پرونده دادیم، پس چطور باید‌ آنها جبران شود. علی‌رغم احترامی که برای همه داوران قائلم اما به نظرم قهرمانی باید بیشتر محروم می‌شد به همین دلیل از کمیته استیناف خواهش می‌کنیم تا در رسیدگی‌اش به این پرونده دقت بیشتری کند تا باعث شود فوتبال ما به راه راست هدایت شود.

رویانیان درباره پیشنهاد به بازیکنان پرسپولیس نیز گفت: راستش را بخواهید 3-4 بازیکن ما از کشورهایی مثل پرتغال، روسیه و یک کشور عربی و یکی دو جای دیگر پیشنهاد دارند اما همه چیز را به آخر فصل موکول کردم. بازیکنان من اروپایی هستند مثل بازیکنان قدیمی‌مان؛ مثل علی دایی، علی کریمی، مهدی مهدوی‌کیا، وحید هاشمیان و خیلی دیگر که به اروپا رفتند. بازیکنان ما نگاه اروپایی دارند و به همین دلیل مطمئن باشید آنها را هرگز ساده از دست نمی‌دهیم. انشالله امسال در پرسپولیس به هدفشان برسند و مطمئن باشید بازیکنان ما جایی می‌روند که همه لذت ببرند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا