اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 8244 مورخ:[1392-10-22 16:28:01]
 باشگاه پرسپولیس: برای یک مربی چند بار حکم صادر می‌کنند؟/۳ امتیاز را چگونه پس بگیریم؟

باشگاه پرسپولیس: برای یک مربی چند بار حکم صادر می‌کنند؟/۳ امتیاز را چگونه پس بگیریم؟

باشگاه پرسپولیس به رأی صادره درخصوص پرونده قهرمانی اعتراض کرد.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از فارس، پس از حرف و حدیث‌های فراوان، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای پرونده محسن قهرمانی را اعلام کرد اما مسئولان باشگاه پرسپولیس به این موضوع اعتراض کردند.

در این زمینه حسین قدوسی، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: ما همواره احترام به کمیته انضباطی و فوتبال ایران را در دستور کار خود داریم اما رای صادره در خصوص پرونده محسن قهرمانی چه دردی از باشگاه پرسپولیس دوا می‌کند؟

وی افزود: سه امتیاز حساس باشگاه پرسپولیس با لطف آقای داور از بین رفت. بازیکن ما کارت قرمز گرفت و یک پنالتی به سود حریف اعلام شد. البته بعدا کارت قرمز بازیکن ما زرد شد ولی باز هم فایده‌ای نداشت چون حسینی سه کارته شد و یک بازی حساس را از دست داد.

قدوسی ادامه داد: بهتر است سر باشگاه پرسپولیس منت نگذارید که بازیکن ما را بخشیده‌اید. برای ما فرقی نداشت حسینی کارت قرمز بگیرد یا زرد چون بازی بعدی را در هر صورت از دست می‌داد. آیا با این احکام سه امتیاز ما برمی‌گردد؟

وی افزود: خدا پدر و مادر دایی و رویانیان را بیامرزد که مشکل کوچکی از فوتبال را به اطلاع مسئولان رساندند اما بازی فولاد، تراکتور و نفت چه می‌شود؟ ما معتقدیم که باز هم بابت اعتراضمان به داور بازی اشتباه می‌کنیم. آقایان در سه بازی کمر تیم ما را شکستند پس امتیازهای ما کجا می‌رود و آیا انصاف است که با پرسپولیس اینطور برخورد کرد.

قدوسی در پاسخ به سوالی که آیا از رای صادره خوشحالید یا ناراحت گفت: چرا باید از این حکم خوشحال باشیم؟ امتیازهایمان چه می‌شود؟ نکته جالب این است که درباره این پرونده علی دایی دو جلسه محروم شد آن هم به خاطر شکایت باشگاه پرسپولیس که او تبرئه شد و متوجه شدند اشتباه کردند ولی امروز باز هم می‌بینید که به دایی تذکر دادند. چند بار برای یک مربی در یک پرونده حکم صادر می‌شود؟ بد نیست ما هم این موضوع را بدانیم چون آقایان با این کارها تمرکز دایی را به هم ریختند و ما هم حالا باید جوابگوی ایشان باشیم اما مطمئن باشید سرمربی تیم ما در دربی با قدرت کار خود را انجام خواهد داد و به هیچ عنوان به این مسائل توجه نمی‌کند.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در ادامه صحبت‌هایش یادآور شد: پورعلی گنجی بازیکن نفت در بازی با ما باید محروم می‌شد اما تازه حکم بازیکن نفت را صادر کرده‌اند پس چرا برای صادقیان حکم آنی صادر شد؟ این سوال دیگر ما است چون هواداران از ما می‌خواهند مسائل را پیگیری کنیم. صادقیان یک شبه محروم شد اما بازیکن حریف 3 تا 4 روز طول کشید تا حکمش صادر شود. ما هرگز نسبت به این حکم خوشحال نیستیم و این نظر باشگاه پرسپولیس است ولی از این بابت خوشحالیم که دایی و رویانیان باعث شدند خیلی از پشت صحنه‌های فوتبال نمایان شود. تا کنون شاید کسی جرات نداشت این حرف‌ها را بزند اما دایی و رویانیان خیلی شفاف حرف‌هایشان را زدند و تا آخر ایستادند. این هم نتیجه حرف‌هایشان است ولی باز هم نمی دانیم ما باید 3 امتیازمان را چطور پس بگیریم.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا