اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 816 مورخ:[1391-03-31 19:37:01]
مجبور به پرداخت افزایش 15 درصدی مالیاتی هستیم.
رئیس اصناف شهرستان ساری:

مجبور به پرداخت افزایش 15 درصدی مالیاتی هستیم.

رئیس اصناف شهرستان ساری گفت:‌ همه می‌دانیم که فروش و درآمد، نسبت به سال‌های گذشته، پایین‌تر بوده اما اداره مالیاتی ما را مجبور به پرداخت 15 درصد افزایش مالیاتی می‌کند و ما هم مجبور هستیم این مبلغ را تامین کنیم.

مجبور به پرداخت افزایش 15 درصدی مالیاتی هستیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، میرصالح صالحی‌نیا بعدازظهر امروز در همایش گرامیداشت روز اصناف اظهار داشت: اصناف، سربازان بی‌ادعای نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و همواره در کنار دولتمردان فعالیت می‌کنند.

وی با بیان اینکه اکنون هم اصناف در اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها، همکاری تنگاتنگی با دولت دارند، تصریح کرد:‌ اما همیشه با کم‌لطفی و بی‌مهری مسئولان امر، مواجه هستیم.

این مسئول ادامه داد:‌ با توجه به تحریم و رکود بازار که مشکلاتی را در پی داشته، ورود جوانان به بازار باعث اشتغالزایی شده اما هیچگونه کمکی از جانب دولت چه در زمینه تسهیلات بانکی و یا معافیت مالیاتی را شاهد نبوده‌ایم.

صالحی‌نیا خاطرنشان کرد:‌ همه می‌دانیم که فروش و درآمد، نسبت به سال‌های گذشته، پایین‌تر بوده اما اداره مالیاتی ما را مجبور به پرداخت 15 درصد افزایش مالیاتی می‌کند و ما هم مجبور هستیم این مبلغ را تامین کنیم.

وی افزود:‌ بازاری که در مقابل تمام مشکلات مقاومت و ایستادگی می‌کند تا به فرموده امام، بازوی پرتوان دولت باشد، اما مورد بی‌مهری مسئولان قرار می‌گیرد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا