اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 8138 مورخ:[1392-10-18 15:19:01]
 تاکید وزیر ورزش برای توجیه باشگاه‌ها در مورد قرار دادن بازیکنان به تیم ملی
9 بازی تدارکاتی تیم ملی فوتبال تا جام جهانی

تاکید وزیر ورزش برای توجیه باشگاه‌ها در مورد قرار دادن بازیکنان به تیم ملی

وزیر ورزش از کفاشیان خواست تا باشگاه‌ها برای در اختیار قرار دادن بازیکنان تیم ملی توجیه شوند.

به گزارش مازند اصناف از فارس و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، در نشست اعضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال با وزیر و معاونین وزارت ورزش و جوانان علی کفاشیان از پایان لیگ های فصل فوتبال کشور در تاریخ 20 فروردین خبر داد.

2 بازی تدارکاتی در اسفند ماه برای تیم ملی با تیم های کویت و گینه پیش بینی شده است. پس از آن در پایان فروردین یا اوایل اردیبهشت تیم کی روش در اردوی آفریقای جنوبی حاضر می شود و 3 بازی تدارکاتی در آن مقطع در دستور کار تیم ملی خواهد بود. پس از آن هم 3 بازی در اردوی اروپا برای تیم ملی در نظر گرفته شده است و در نهایت پس از ورود به برزیل تیم یک بازی دوستانه با تیمی از آمریکای جنوبی خواهد داشت. تیم کی روش تا جام جهانی حدود 9 بازی تدارکاتی خواهد داشت.

در صورت صعود تیم های باشگاهی ایران در لیگ قهرمانان آسیا مرحله دوم بازی این تیم ها از 23 فروردین آغاز می شود و این تاریخ با زمان آغاز اردوی آفریقایی تیم ملی تداخل دارد.

وزیر ورزش و جوانان در نشست با اعضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال با تاکید بر لزوم محوریت تیم ملی در پیش برد برنامه های فدراسیون فوتبال از کفاشیان خواست که باشگاه های فوتبال توجیه شوند که بازیکنان خود را در اختیار تیم ملی قرار دهند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا