اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 8117 مورخ:[1392-10-17 16:22:01]
 پیکر سرمربی فقید شموشک نوشهر تشییع شد

پیکر سرمربی فقید شموشک نوشهر تشییع شد

پیکر اسماعیل افشاریان سرمربی فقید تیم فوتبال شموشک نوشهر با حضور مردم و مسئولان این شهرستان تشییع شد.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از فارس، صبح امروز پیکر اسماعیل افشاریان سرمربی فقید شموشک و ایرسوتر نوشهر در میان حزن و اندوه مردم نوشهر تشییع شد.

در این مراسم که از بیمارستان شهید بهشتی نوشهر آغاز شده بود خیل انبوه مردم فوتبال دوست نوشهر و چالوس و نیز مسئولان شهرستانی و استانی حضور داشتند.

در میان جمعیت تشییع کننده بازیکنان قدیم و جدید شموشک و ایرسوتر نوشهر و نیز تعدادی از بازیکنان نوشهری حاضر در تیم‌های لیگ برتر فوتبال، بازیکنان فوتسال بانوان نوشهر و همچنین اعضای تیم‌های مختلف ورزشی حضور داشتند.

بسیاری از مربیان امروز فوتبال مازندران و کشور که روزگاری در مکتب زنده یاد اسماعیل افشاریان علم فوتبال را آموختند و پیشرفت کردند از دیگر شرکت کنندگان در مراسم تشییع پیکر سرمربی فقید ایرسوتر و شموشک نوشهر بودند.

پیکر اسماعیل افشاریان پس از تشییع، به بهشت رضای شهرستان نوشهر منتقل و مراسم خاکسپاری انجام شد.

مرحوم افشاریان از مربیان کاربلد و بازیکن ساز فوتبال بود که فوتبالیست‌های بزرگی همچون بهمن طهماسبی، سید پیمان حسینی، داریوش شمس، امیر محمودی،امید رضا رمضانی را به فوتبال کشورمان معرفی کرد.

 سرمربی با تجربه و اسبق تیم‌های فوتبال شموشک و ایرسوتر نوشهر که سابقه مربیگری در تیم‌های جوانان مازندران، منتخب و جوانان نوشهر، پیام شهدا، شهرداری نوشهر و شهرستان نور را نیز در کارنامه خود داشت، بر اثر عارضه قلبی و در حالی که در تهران به سر می‌برد در سن 60 سالگی‌دار فانی را وداع گفت.

مراسم یادبود این سرمربی ارزشمند فوتبال مازندران عصر روز جمعه 20 دی ماه در مسجد جامع نوشهر برگزار می‌شود.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا