اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 8041 مورخ:[1392-10-15 18:18:01]
راه‌اندازی دبیرخانه حمایت از سرمایه‌گذاران در بابلسر

راه‌اندازی دبیرخانه حمایت از سرمایه‌گذاران در بابلسر

فرماندار بابلسر گفت: دبیرخانه حمایت از سرمایه‌گذاران در فرمانداری بابلسر راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از خبرگزاری فارس از بابلسر، کریم سجادی عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان بابلسر که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد سرمایه را به عنوان مهم‌ترین عامل توسعه یافتگی کشورها دانست و اظهار داشت: سرمایه می‌تواند سبب تحرک بخش تولید شده که افزایش تولید نیز سبب رشد تجارت، بهبود سطح زندگی مردم و توسعه اقتصادی می‌شود.


وی از راه‌اندازی دبیرخانه حمایت از سرمایه‌گذاران در فرمانداری شهرستان بابلسر خبر داد و افزود: شهرستان بابلسر دارای ظرفیت بالایی برای جذب سرمایه‌گذار است.

فرماندار بابلسر تصریح کرد: با راه‌اندازی این دبیرخانه مشکلات احتمالی که ممکن است در مسیر سرمایه‌گذاری در این شهرستان برای سرمایه‌گذاران ایجاد شود در دبیرخانه  مطرح و نسبت به رفع آن تلاش می‌شود.

سجادی با اشاره به فصل سرما و با بیان اینکه بیشتر دستگاه‌های دولتی و واحدهای تولیدی این شهرستان دوگانه‌سوز هستند عنوان کرد: سوخت دوم زمستانه آماده باشد تا با اعلام هشدار مدیریت بحران از سوخت دوم استفاده شود.

وی با اشاره به اینکه آموزش عمومی مقابله با بحران امری ضروری است تصریح کرد: عدم آمادگی برای مواجه با بحران سبب افزایش بحران می‌شود و این افزایش نیز سبب خسارت سنگینی می‌شود.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا