اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 8023 مورخ:[1392-10-15 15:02:01]
 جزئیات حادثه هواپیمای حجاج ایرانی در مدینه
سخنگوی هواپیمایی عربستان تشریح کرد

جزئیات حادثه هواپیمای حجاج ایرانی در مدینه

هواپیمایی عربستان جزئیات حادثه فرود هواپیمای حجاج ایرانی را که در آن 29 زائر ایرانی زخمی شدند، اعلام کرد.

به گزارش مازند اصناف از فارس به نقل از پایگاه خبری «اخبار24 » هواپیمایی عربستان جزئیات حادثه هواپیمای خطوط هوایی عربستان را که صبح امروز هنگام فرود در فرودگاه «امیر محمد بن عبد العزیز» مدینه دچار حادثه شده بود، اعلام کرد.

خالد الخبیری سخنگوی رسمی هواپیمایی عربستان تصریح کرد ساعت 14 :4 صبح امروز هواپیمای بوئینگ 763 با پرواز شماره 2841 با 315 مسافر در سیستم چرخ‌های عقب دچار نقص فنی شد و بدون باز شدن چرخ‌ها بر روی باند فرودگاه نشست.

وی افزود که تعداد 29 نفر زخمی شده‌اند که 11 نفر از آنها به بیمارستان انتقال داده شده و 18 نفر دیگر که جراحت‌های سطحی برداشته بودند در مرکز درمانی فروگاه معالجه شدند.

وی در ادامه گفت که جراحات حاصله ناشی از عملیات تخلیه مسافران و عجله آنها برای پیاده شدن بوده است.

خبیری تصریح کرد خلبان هواپیما به برج مراقبت اطلاع داده بود که سیستم چرخ‌های عقب هواپیما دچار نقص فنی شده و با این شرایط امکان باز شدن چرخ‌های سمت راست هواپیما غیر ممکن است و به دنبال اعلان خلبان مسئولان فنی فرودگاه آمادگی‌های لازم را کسب کردند و باند را برای این فرود آماده کردند.

سخنگوی هواپیمایی عربستان گفت که بعد از  فرود هواپیما در فرودگاه حالت فوق العاده اعلام شد و گروه‌های آتش نشانی، نجات گروه‌های مرتبط حادثه را زیر نظر گرفتند. 

» برچسب ها : , جزئیات , حادثه , هواپیمای حجاج ایرانی , مدینه , جزئیات , حادثه , هواپیمای حجاج ایرانی , مدینهمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا