اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 7962 مورخ:[1392-10-13 13:30:01]
نگرانی هواداران از غیبت منتظری در دربی/حضور همبازی سابق قلعه‌نویی و غیبت ۵ استقلالی

نگرانی هواداران از غیبت منتظری در دربی/حضور همبازی سابق قلعه‌نویی و غیبت ۵ استقلالی

هواداران تیم استقلال در تمرین امروز نگران غیبت منتظری در دیدار دو هفته آینده این تیم مقابل پرسپولیس بودند.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از خبرگزاری فارس، آخرین تمرین تیم استقلال قبل از دیدار با راه‌آهن از ساعت 11 و 30 دقیقه صبح امروز در زمین کمپ زنده‌یاد حجازی برگزار شد.

در تمرین امروز حنیف عمران‌زاده، مجید غلام‌نژاد، احمد جمشیدیان و کبه غایب بودند ضمن آنکه مهرداد اولادی در همان ابتدای تمرین با اجازه از کادرپزشکی و فنی راهی کلینیک شد تا به وضعیت پای آسیب‌دیده‌اش برسد. محمد قاضی که روز گذشته در تمرین حاضر نبود امروز به جمع دیگر بازیکنان اضافه شد. او به همراه عمران‌زاده محرومان استقلال در دیدار فردا هستند.

*محور اصلی تمرین امروز آبی‌پوشان حضور پژمان منتظری در ام‌الصلال قطر بود. بازیکنان استقلال در مورد عقد قرارداد این بازیکن با تیم قطری صحبت می‌کردند و البته حدود 20 هوادار حاضر در تمرین نیز از این موضوع ناراحت بودند. آنها درخصوص دربی پایتخت و غیبت منتظری در آن مسابقه نگران بودند.

*قاسم سیانکی بازیکن دهه 70 و 80 استقلال در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور داشت وی مورد استقبال ماجدی و قلعه‌نویی قرار گرفت. سرمربی تیم استقلال به محض دیدن همبازی سابق خود خطاب به وی خوش‌آمد گفت و وضعیت سیانکی را جویا شد.

*قبل از آنکه تمرین آبی‌پوشان شروع شود امیرحسین صادقی با بازیکنان دیگر گرم نکرد. وی زیر نظر کادرپزشکی استقلال پای خود را بانداژ کرد و البته با پای لنگان در کنار دیگر بازیکنان تمرین کرد.

*امیر قلعه‌نویی در ابتدای تمرین بازیکنان را دور هم جمع کرد و برای دقایقی کوتاه درخصوص دیدار با راه‌آهن با آنها به گفت‌وگو پرداخت. سرمربی استقلال از مسئولان کمپ خواست تا کلیه کاورهای روی زمین چمن را جمع‌آوری کنند تا تیم در کل زمین تمرین کند.

*محمدهوتن قلعه‌نویی مثل چند روز گذشته در کنار دیگر بازیکنان استقلال حضور داشت.

*هاشم بیگ‌زاده که در ابتدای این هفته در تمرینات استقلال آفتابی شده بود امروز بدون مشکل در کنار بازیکنان حضور داشت.

*در ابتدا بازیکنان به گرم کردن بدن‌های خود پرداخته و سپس در قالب گروه‌های چند نفره بازی آقاوسط را انجام دادند. در مرحله پایانی تمرین سانتر از جناحین در دستور کار بازیکنان قرار گرفت که قلعه‌نویی نظارت ویژه‌ای روی این آیتم تمرین آبی‌پوشان داشت.

*آبی‌پوشان بلافاصله بعد از تمرین امروز راهی هتل اوین می‌شوند تا اردوی پیش از بازی را برگزار کنند.

دیدار تیم‌های راه‌آهن و استقلال از ساعت 15 فردا در ورزشگاه تختی تهران برگزار خواهد شد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا