اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 7932 مورخ:[1392-10-13 10:35:01]
رویانیان: با گلوله هم نمی‌توانند بازیکن ما را بگیرند/ جشن پرسپولیس لغوشدنی نیست
از وزارت ورزش نه تماسی هست و نه ریالی؛ درود بر شرف بازیکنان

رویانیان: با گلوله هم نمی‌توانند بازیکن ما را بگیرند/ جشن پرسپولیس لغوشدنی نیست

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: تا زمانی که من هستم، نمی‌توانند با گلوله و تانک هم بازیکن ما را بگیرند.


به گزارش مازند اصناف محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ابتدا در خصوص شایعه کنسل شدن جشن 50 سالگی پرسپولیس گفت: به هیچ عنوان این خبر صحت ندارد. ما روز شنبه از تمام بزرگان پرسپولیس از جمله محمد دادکان، امیر عابدینی، حبیب کاشانی، اکبر غمخوار و خیلی دیگر از مدیران موافق و مخالف خود دعوت کرده‌ایم تا بیایند به جشنی که برای رویانیان نیست بلکه متعلق به خودشان است.

وی افزود: پرسپولیس آنقدر بزرگ است که با یک فوت کوه عظیم دماوند را هم جابه‌جا می کند حالا می‌خواهد جشن بزرگش کنسل شود. البته من همین‌جا می‌گویم در این جشن من اصلا دخالتی ندارم.

رویانیان تاکید کرد: جا دارد از بهروز منتقمی و اسماعیلی، قائم‌مقام و مسئول فرهنگی باشگاه تشکر کنم که با گرفتن اسپانسر این جشن بزرگ را که شاید دیگر تکرار نشود را در حال برنامه‌ریزی اجرایی شدنش هستند تا انشاءالله در یک روز باشکوه این کار فرهنگی ما در عید مذهبی مسلمانان برگزار شود. مطمئن باشید این جشن لغو نمی‌شود و سر جایش خواهد بود. هر کس که آمد قدمش روی چشم پرسپولیس.

وی در مورد کمک وزارت ورزش به قرمزپوشان نیز، گفت: نه یک ریال به ما داده‌اند و نه یک زنگ زدند که مشکل‌مان چیست! ما هم فعلا به عشق دایی و بازیکنان پشت پرده کار خود را انجام می‌دهیم تا ببینیم  خدا چه می‌خواهد و آیا اصلا می‌خواهند مشکل ما را حل کنند یا خیر اما باز هم از همین جا درود به شرف بازیکنانم می‌فرستم.

رویانیان درباره رایزنی با بابک زنجانی برای گرفتن کمک نیز، گفت: من ابتدا باید این را بگویم راه‌آهن با توجه به مربی بزرگ و مدیران خوبی که دارد مطمئن باشید ضربه نمی‌خورد و در لیگ برتر با ابراهیم زاده می‌ماند. من از این موضوعی که برای باشگاه راه‌آهن اتفاق افتاده ناراحتم و امیدوارم این تیم خوب ریشه‌ای به هدفش و ماندن در لیگ برتر با تلاش و کوشش برسد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره پیشنهاد تیم‌های خارجی به برخی بازیکنان قرمزپوش نیز، گفت: با قدرت می‌گویم اگر در پرسپولیس ماندم هیچ تیمی نمی‌تواند با گلوله، تانک، لشکرکشی و خمپاره بازیکنان ما را بگیرد. با دندان همه آنها را نگه می‌دارم مگر اینکه توافق برسیم و جوانان‌مان را راهی اروپا کنیم.

وی افزود: در داخل ایران باشگاهی بزرگ‌تر از پرسپولیس نیست و اگر ماندم هواداران این را بدانند که به هیچ عنوان اجازه نخواهم داد که بازیکنانم از این تیم جدا شوند. مخصوصا جوانانی که مشتری‌های جدی دارند. تا موقعی که هستم هیچ کس نمی‌تواند آنها را از ما جدا کند. به همین دلیل برخی‌ها به دل خود صابون نزنند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا