اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 7795 مورخ:[1392-10-05 19:50:01]
برخی از پروژه های دولت هاشمی تاکنون اجرائی نشده است!
استاندار مازندران در مراسم معارفه فرماندار ویژه بابل

برخی از پروژه های دولت هاشمی تاکنون اجرائی نشده است!

استاندار مازندران در مراسم معارفه فرماندار ویژه بابل گفت: برخی از پروژه های سال 69 تاکنون اجرائی نشده و این سبب سرافکندگی است.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از بلاغ،ربیع فلاح در مراسم تودیع محمدمهدوی فرماندار قبلی و معارفه رجب مولائی فرماندار فعلی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در فرمانداری بابل اظهارداشت: ما می توانیم واژه ای است که از دوران دفاع مقدس به ارث بردیم ،دفاع مقدس  استعداد جوانان ورزمندگان ما را شکوفا کرد و در این عرصه مازندران پیشرو در بین همه استان ها بود.

وی افزود: اینکه چگونه بتوانیم این واژه را که رزمندگان در عرصه جهاد آن را بروز دادند به ظهور برسانیم مهم است.

فلاح گفت: برخی از پروژه های سال 69 تاکنون اجرائی نشده و این سبب سرافکندگی است،هر مسئولی در هرجایگاهی اگر قادر به رفع مشکلات مردم نباشد باید قدرت عذرخواهی وکناره گیری از مسئولیت را داشته باشد.

وی بیان داشت: سیاست زدگی  وبی برنامه گی مهم ترین آفت  مدیریت است و اگربرای مردم کاری نشود باید افسوس خورد وشرمنده بود.

استاندارمازندران با توجه به اینکه وحدت و هماهنگی  و حضور گسترده مردم مازندران در انتخابات قابل تقدیر بود اذعان داشت: این مردم سزاوار خدمت بوده وباید مشکلات آنها با تدابیر و برنامه مدون حل شود.

فلاح افزود: ائمه جمعه کانون و مرکز فرهنگی ما هستند ومی توانند بزرگترین راهنما و پشتیبان مدیران باشند افتخارمن حضور در کنارآنها وبهره مندی از راهنمائی های آنهاست .

وی بیان داشت: امروز نیز کشورما همانند دوران دفاع مقدس یکه و تنها در برابر ابرقدرت های جهان ایستاده وباید پذیرفت در این شرایط حساس اعتبارات دولتی جوابگوی نیازهای اساسی استان نیست و باید از منایع دیگر با تدابیر مدبرانه مشکلات را با تعامل و همدلی با روحیه بسیجی  بدور از حاشیه پردازی حل کرد.

» برچسب ها : , استاندار مازندران , فلاح , فرماندار , بابل , استاندار مازندران , فلاح , فرماندار , بابلمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا