اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 7741 مورخ:[1392-10-03 16:25:01]
 در امور فنی تیم دخالت نمی‌کنم/لیگ حرفه‌ای اخلاق حرفه‌ای می‌خواهد
مدیرعامل باشگاه والیبال کاله:

در امور فنی تیم دخالت نمی‌کنم/لیگ حرفه‌ای اخلاق حرفه‌ای می‌خواهد

مدیرعامل باشگاه ورزشی کاله مازندران با اعلام اینکه فعلا قصد جذب بازیکن نداریم، گفت: نباید باخت‌های مقابل حریفان را به گردن بازیکن خاصی انداخت و فقط یک پست را مقصر دانست.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از فارس،بهمن سلیمانی عصر امروز افزود: پنجمین سال تیمداری خود در لیگ برتر والیبال را تجربه می‌کنیم و توانستیم در این سال‌ها به افتخارات زیادی دست پیدا کنیم.

وی در پاسخ به سئوالی که آیا در پست پاسور برای نیم فصل دوم قصد جذب والیبالیست جدید داخلی یا خارجی دارید و نظر کادر فنی در مورد عملکرد این منطقه از زمین چیست، گفت: معتقدم صابر نریمان‌نژاد پاسور اول این تیم از والیبالیست‌های خوب کشور است که در ابتدای فصل با نظر مساعد من و بهروز عطایی سرمربی تیم، با کاله همکاری خود را آغاز کرد.

مدیرعامل باشگاه ورزشی کاله مازندران با اشاره به اینکه قصد جذب بازیکن نداریم، اضافه کرد: نباید ذهنیت‌های خاصی ایجاد شود اگرچه این بازیکن جزو دو یا سه پاسور برتر کشور نیست ولی عملکرد خوبی در مقابل تیم‌های مختلف داشته، اگر در دیدار با متین ورامین دو پست پاسور دو تیم را با هم مقایسه کنیم کاله وضعیت بهتری داشت تا توانست پیروز میدان شود.

وی با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته نیز کاله با وجود پاسورهایی همانند معروف و پتکووف مقابل بعضی از تیم‌ها تن به شکست داد، گفت: در دیدار گذشته خانگی کاله مقابل میزان خراسان رضوی همه بازیکنان شرایط نامطلوبی از خود بروز دادند و نباید باخت را بر دوش یک یا چند نفر انداخت.

سلیمانی با اعلام اینکه از سوی کادر فنی و سرمربی تیم هیچ صحبتی مبنی بر ضعف در این پست یا جذب والیبالیست نشده است، اذعان داشت: ولی مردم و هواداران کاله صحبت‌های زیادی دارند و حرف‌های متعددی از سوی آنها به گوش می‌رسد.

مدیرعامل باشگاه ورزشی کاله مازندران با ابراز اینکه اگر به فرض پست پاسور دچار ضعف‌هایی در دیدار مقابل حریفان باشد را نمی‌توان ضعف بهروز عطایی سرمربی تیم به حساب آورد، تاکید کرد: محمد شریعتی یکی از مربیان تیم که پست تخصصی او پاسور است و سابقه حضور در تیم ملی را دارد باید بیشتر به عملکرد نریمان‌نژاد بپردازد و ضعف‌هایش را گوشزد کرده و نقاط ضعف را تبدیل به نقاط قوت کند.

وی اضافه کرد: معتقدم نباید در کاری که به کادر فنی و سرمربی سپرده‌ شد دخالت کرد تا آنها با اطمینان و آسودگی خاطر بیشتری کارشان را پیش ببرند.

سلیمانی با بیان اینکه برخلاف برخی مدیران باشگاه‌های کشور به هیچ وجه دخالتی در ترکیب تیم قبل و حین بازی ندارم، گفت: اگر می‌خواهیم لیگ‌مان حرفه‌ای باشد و تیمداری حرفه‌ای انجام دهیم باید تمام اخلاق، رفتار و عملکردمان نیز حرفه‌ای باشد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا