اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 7709 مورخ:[1392-10-02 09:28:01]
 پیگیری دیدار هیئت اروپایی با فتنه‌گران ادامه دارد/ فردا سوال از وزیر اطلاعات در مجلس
کوثری :

پیگیری دیدار هیئت اروپایی با فتنه‌گران ادامه دارد/ فردا سوال از وزیر اطلاعات در مجلس

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: فردا وزیر اطلاعات برای پاسخگویی در مورد دیدار هیئت اروپایی با ۲ نفر از فتنه‌گران به مجلس می‌آید و سؤال نمایندگان از مسئولان نیز تا روشن شدن موضوع، ادامه خواهد داشت.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از فارس،محمداسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حواشی موجود در جریان سفر هیئت پارلمانی اروپایی به کشورمان گفت: نمایندگان در ادامه پیگیری موضوع دیدار هیئت پارلمانی اروپایی با 2 نفر از فتنه‌گران، فردا سؤالاتی را از وزیر اطلاعات خواهند داشت و سؤال نمایندگان از مسئولان تا روشن شدن موضوع ادامه خواهد داشت.

وی افزود: پس از روشن شدن موضوع و مشخص شدن افراد مقصر در ارتباط با دیدار هیئت اروپایی با فتنه‌گران و یا کسانی که در این امر کوتاهی داشته‌اند افراد مقصر باید پاسخگوی اقدامات و یا احیانا کوتاهی‌های خود باشند.

به گزارش فارس، هیئت پارلمانی اروپایی در جریان سفر خود به تهران دیداری را با 2 نفر از فتنه‌گران سال 88 (نسرین ستوده و جعفر پناهی) داشته و در این دیدار جایزه ساخاروف نیز از سوی هیئت پارلمانی اروپایی به آنها تقدیم شده است.

به دنبال انتقادات تعدادی از نمایندگان و شخصیتها به این دیدار، روز گذشته در جلسه علنی مجلس، کاظم جلالی مسئول روابط پارلمان ایران با پارلمان اروپا توضیحاتی را در خصوص دیدار این هیئت با پناهی و ستوده ارائه کرد و گفت که مجلس با این دیدار مخالف بوده است.

» برچسب ها : , دیدار هیات اروپایی , فتنه گران , سوال از وزیر اطلاعات , دیدار هیات اروپایی , فتنه گران , سوال از وزیر اطلاعاتمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا