اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 7695 مورخ:[1392-10-01 17:44:01]
 ملاقات ایوبی با سردار نقدی/ برنامه‌های فرهنگی در اولویت بسیج است

ملاقات ایوبی با سردار نقدی/ برنامه‌های فرهنگی در اولویت بسیج است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تأکید کرد برنامه‌های فرهنگی و هنری در اولویت فعالیت‌های بسیج است و در بین هنرها، «سینما» از جایگاه ویژه‌ای برخوردار بوده و هست.

به گزارش مازند اصناف و به نقل ازفارس، حجت‌الله ایوبی، معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، به دیدار سردار محمدرضا نقدی، رییس سازمان بسیج مستضعفین، رفت.

در ابتدای این نشست، رییس سازمان سینمایی ضمن تشریح وضعیت امروز سینمای ایران بر تأثیرگذاری هنر هفتم در ارتقای فرهنگ ایثار، معنویت‌گرایی و نیز نقش سینما در دیپلماسی عمومی به ویژه در دوران کنونی تأکید کرد.

وی همچنین بسیج را یک سرمایه ملی و الگویی جهانی برشمرد که بی‌تردید سینمای کشور باید از این ظرفیت فوق‌العاده نهایت بهره را ببرد.

بر اساس این گزارش، در این دیدار، سردار نقدی نیز ضمن تقدیر از حضور رییس سازمان سینمایی در سازمان بسیج مستضعفین، این را اقدامی بی‌سابقه دانست و تأکید کرد که برنامه‌های فرهنگی و هنری در اولویت فعالیت‌های بسیج است و در بین هنرها، «سینما» از جایگاه ویژه‌ای برخوردار بوده و هست.

او سپس از آمادگی سازمان بسیج مستضعفین برای هرگونه همکاری با سازمان سینمایی خبر داد.

همچنین در این نشست مقرر شد کمیته کاری مشترکی برای فروش احتمالی فیلم‌هایی با مضامین معنوی، انقلابی و دفاع مقدس به سازمان بسیج و نیز بررسی استفاده بهتر و بیشتر از سالن‌های سینمای در اختیار این سازمان تشکیل شود.

پیش‌تر، حجت‌الله ایوبی در راستای ایجاد تعاملات بین بخشی، در دیدار از حوزه هنری و دبیرخانه مجمع تشخیص مصلت نظام با محسن مومنی‌شریف و محسن رضایی نیز دیدار و گفت‌وگو کرده بود.

» برچسب ها : , سردار نقدی , اولویت بسیج , برنامه های فرهنگی , سردار نقدی , اولویت بسیج , برنامه های فرهنگیGo to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا