اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 7672 مورخ:[1392-10-01 07:20:01]
 قانون را زیر پا نمی‌گذارم/ استعفا از شورای شهر آخرین راه است
هادی ساعی :

قانون را زیر پا نمی‌گذارم/ استعفا از شورای شهر آخرین راه است

مدیر فنی تیم‌های ملی تکواندو گفت: هر تصمیمی که قانون بگیرد برای من لازم‌الاجرا است و اصلاً نمی‌خواهم قانون را زیر پا بگذارم.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از فارس، روز گذشته(شنبه) سازمان بازرسی نامه‌ای به وزارت ورزش ارسال کرد مبنی بر اینکه اعضای شورای شهر نمی‌توانند در انتخابات فدراسیون‌ها شرکت کنند. بر این اساس هادی ساعی در انتخابات تکواندو، احمد دنیامالی در قایقرانی و عباس جدیدی در کشتی نمی‌توانند کاندیدا شوند.

با توجه به نامه سازمان بازرسی، انتخابات امروز(یک‌شنبه) مجمع فدراسیون تکواندو لغو شد که دلیل آن حفظ حقوق کاندیداها به خاطر اعلام قانون جدید در آستانه انتخابات بود.

هادی ساعی در مورد لغو انتخابات فدراسیون تکواندو اظهار داشت: سازمان بازرسی کل کشور اعلام کرده که افرادی که در شورای شهر هستند نمی‌توانند در انتخابات فدراسیون تکواندو شرکت کنند ما هم تابع این قانون هستیم و هر موضوعی که قانون مطرح کند را حتماً اجرا می‌کنیم. اگر قانون اجازه حضور در انتخابات را به من ندهد آن وقت تصمیم می‌گیرم که کجا و به چه شکلی حضور داشته باشم. بحث این است که من باید زمان داشته باشم تا تصمیم بگیرم که چه برنامه‌هایی را اجرا کنم.

قهرمان المپیک 2008 پکن در ادامه گفت: روز گذشته ساعت 5و 30 دقیقه بعد از ظهر این موضوع را به صورت تلفنی به من خبر دادند و هنوز ابلاغیه‌ای کتبی به من ارائه نشده است. باید ببینم که تصمیماتی که گرفته شده با استناد به کدام قانون بوده تا من هم آن را بررسی کنم.

وی در پاسخ به این سؤال که ممکن است از شورای شهر تهران استعفاء کند گفت: راه‌های دیگری هم وجود دارد و باید آنها را نیز بررسی کنیم. شاید راه آخر استعفاء از شورای شهر باشد، اما در حال حاضر باید قانون را بررسی کنم. به هر حال هر تصمیمی که قانون بگیرد برای من لازم‌الاجرا است و اصلاً نمی‌خواهم قانون را زیر پا بگذارم. به هر حال وقتی موضوعی مطرح می‌شود من هم باید زمان داشته باشم که در مورد آن موضوع فکر کنم.

ساعی در پایان گفت: قرار است وزارت ورزش و جوانان زمان دیگری را برای برگزاری انتخابات فدراسیون تکواندو اعلام کند. بنده از شخص وزیر ورزش و جوانان تشکر می‌کنم. با درایتی که داشت چنین تصمیمی را گرفت تا شرایط برای همه کاندیدها یکسان باشد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا