اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 7662 مورخ:[1392-10-01 06:05:01]
  کمیسیون‌ها سه‌شنبه برای انتخاب اعضای کمیسیون تلفیق بودجه رأی می‌گیرند
عضو کمیسیون برنامه و بودجه:

کمیسیون‌ها سه‌شنبه برای انتخاب اعضای کمیسیون تلفیق بودجه رأی می‌گیرند

عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: سه‌شنبه هفته جاری رأی‌گیری برای تعیین اعضای کمیسیون تلفیق انجام می‌شود و کمیسیون تلفیق به مدت 3 هفته لایحه بودجه پیشنهادی دولت را رسیدگی خواهد کرد.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از فارس،موسی‌الرضا ثروتی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه بررسی لایحه بودجه سال 93 در چه مرحله‌ای قرار دارد و چه روندی را طی می‌کند،گفت: لایحه بودجه الان در مرحله پیشنهادات نمایندگان مجلس است و نمایندگان مشغول مطالعه هستند تا نظرات، پیشنهادات و دیدگاه‌هایشان را ارائه بدهند.

 وی افزود: کمیسیون‌های تخصصی از فردا مشغول کار می‌شوند البته کمیسیون برنامه و بودجه هفته قبل و شنبه 30 آذرماه جلسه داشت که در آن تا حدودی از لایحه بودجه 93 مورد بررسی قرار گرفت.

 عضو کمیسیون برنامه و بودجه اظهار داشت: از فردا کمیسیون‌های دیگر برای ارائه مصوبات و پیشنهاداتشان به تلفیق فعال می‌شوند.

 ثروتی در پاسخ به این سؤال که رای‌گیری برای کمیسیون تلفیق چه موقع انجام می‌شود،گفت: فکر می‌کنم سه‌شنبه  هفته جاری رای‌گیری برای تعیین اعضای کمیسیون تلفیق انجام شود و به مدت 3 هفته کمیسیون تلفیق به لایحه بودجه پیشنهادی دولت رسیدگی می‌کند.

 وی افزود: در تلفیق همه موارد از صفر تا 100 بررسی می‌شود به عبارتی همه احکام، همه ارقام، درآمدها و هزینه‌ها مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا