اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 7528 مورخ:[1392-09-25 19:21:01]
 كاهش قيمت ۲۰۰۰ توماني آلومينيوم در هر كيلو / آينده بازار آلومينيوم
يك فعال بازار خبر داد

كاهش قيمت ۲۰۰۰ توماني آلومينيوم در هر كيلو / آينده بازار آلومينيوم

دولت در بودجه نرخ ارز را در حدود ۲۶۵۰ در نظر گرفته که با توجه به نزدیکی این نرخ با بازار آزاد بعید است خیلی شاهد کاهش قیمت ها باشیم.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از تراز , رییس هیئت مدیره اتحادیه های تعاونی های صنایع آلومینیوم ایران گفت: با آغاز دولت جدید و ایجاد ثبات نسبی در بازار ارز قیمت ها در بازار آلومینیوم با ثبات شده است.
هبت الله فاضلی در گفتگو با تراز گفت: نسبت به ۲ ماه گذشته هر دیلت آلومینیوم با کاهش ۲۰۰۰ تومانی در هر کیلو روبرو بوده است و در حال حاضر هر دیلت آلومینیوم کیلویی ۷۰۰۰ تومان است.
فاضلی در خصوص آینده قیمت ها گفت: به نظر می رسد در آینده آلومینیوم خیلی با کاهش قیمت همراه نشود.
وی با بیان اینکه اگر قیمت ها کاهش یابد حداکثر در حدود ۵ درصد قابل پیش بینی است خاطر نشان کرد: دولت در بودجه نرخ ارز را در حدود ۲۶۵۰ در نظر گرفته که با توجه به نزدیکی این نرخ با بازار آزاد بعید است خیلی شاهد کاهش قیمت ها باشیم.
 رییس هیئت مدیره اتحادیه¬های تعاونی¬های صنایع آلومینیوم ایران در خصوص موانع موجود بر سر فعالان اقتصادی این صنعت گفت: در این رابطه به دولت و وزارت صنعت نامه نوشته ایم که خوشبختانه دولت به این نامه توجه کرده و قرار است تا یک هفته آینده جلسه مشترکی برگزار شود.
وی یکی از مشکلات اصلی این صنعت را کمبود نقدینگی عنوان کرد و افزود: به دلیل شرایط بد اقتصادی در ۸ سال گذشته بسیاری از واحدهای تولیدی با مشکل منابع مالی روبرو هستند که بایستی در اسرع وقت در این زمینه چاره اندیشی کرد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا