اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 7482 مورخ:[1392-09-24 15:40:01]
 آذری: تا پرسپولیس پول بازیکنان‌مان را ندهد به مسلمان پول نمی‌دهیم/ از اشتباه‌های داوری متضرر شده‌ایم
منتظر وضعیت جسمانی بوناچیچ هستیم

آذری: تا پرسپولیس پول بازیکنان‌مان را ندهد به مسلمان پول نمی‌دهیم/ از اشتباه‌های داوری متضرر شده‌ایم

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت: تا زمانی که پرسپولیس پول بازیکنان‌مان را ندهد دیگر به مسلمان پول نمی‌دهیم.

به گزارش مازند اصناف و به نقل ازفارس،سعید آذری در مورد وضعیت لوکا بوناچیچ برای ادامه حضور در تیم ذوب‌آهن گفت: پزشکان به او یک هفته استراحت داده‌اند و من از سرپرست تیم خواسته‌ام که پیگیر وضعیتش باشد. اکنون با تقی‌پور کار را ادامه می‌دهیم تا ببینیم وضعیت بوناچیچ چگونه خواهد شد. اگر این مربی امروز یا فردا اعلام کند که به خاطر مشکلات جسمانی نمی‌تواند در تمرینات شرکت کند در آن صورت در قالب هیئت مدیره تصمیمی برای کادر فنی خواهیم گرفت اما در حال حاضر بوناچیچ سرمربی ماست.

وی در مورد شایعه مربیگری فیروز کریمی، حمید استیلی و بیژن ذوالفقارنسب در ذوب آهن گفت: من با حمید استیلی رفیق هستم، فیروز کریمی هم از دوستان فوتبالی ماست و با برخی از این آقایان که نام بردید هم کار کردم. اینها گمانه‌زنی رسانه‌ای است که برخی مواقع نیز با هدف‌های خاص انجام می‌شود. تا این لحظه هیچ تصمیمی برای کادر فنی نگرفته‌ایم.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در مورد تساوی دو بر دو مقابل تراکتورسازی در تبریز گفت: من به خود اصفهانی‌ها هم این مسئله را گفتم ظاهرا آنهایی که سکوت می‌کنند و سعی می‌کنند با اخلاق‌مداری رفتار کنند و باشگاه را بر اساس اصولش اداره کنند بیشتر متضرر می‌شوند و آنهایی که فریاد می‌کشند و جیغ و داد می‌کنند حرفشان بیشتر خریدار دارد. ما در 3 مسابقه بر اثر اشتباهات سهوی داور امتیاز از دست دادیم، در همین بازی با تراکتورسازی کارشناسان داوری معتقدند علی کریمی با هوش بالای خود توانست پنالتی بگیرد و در واقع این یک امتیاز را تراکتورسازی با هوش بالای علی کریمی گرفت. در بازی با راه‌آهن بعد از پنالتی که برای ما گرفته شد مدافع حریف باید اخراج می‌شد اما در عوض سینا عشوری اخراج شد و ما 10 نفره شدیم، در مسابقه با سپاهان گل صد درصد صحیح ما را آفساید اعلام کردند و بازی که باید یک بر یک مساوی به پایان می‌رسید را یک بر صفر باختیم. مگر یک تیم در چند مسابقه باید امتیاز از دست بدهد تا در جدول وضعیتش خطرناک شود؟ ما برای همه مسئولان فدراسیون و دست‌اندرکاران داوری احترام قائل هستیم اما به تاج و اصفهانیان نامه خواهیم نوشت و شرایط موجود را تشریح می‌‌کنیم.

وی ادامه داد: معتقدم سطح داوری ما از فوتبال ما بالاتر است اما اشتباهات داوری به ضرر ما بوده و در نهایت در تبریز با وجود آنکه مستحق پیروزی بودیم فقط یک امتیاز گرفتیم. ما همواره به ارکان داوری و جامعه داوری احترام گذاشته‌ایم چه آن زمانی که محسن قهرمانی آن خطای 6 ثانیه‌ای معروف را گرفت و ما گل خوردیم و چه اکنون. آن زمان هم ما به قهرمانی خسته نباشید گفتیم و رفتیم اما امروز قهرمانی زیر فشار قرار می‌گیرد و با چالش‌هایی که از نظرش غیرقابل تحمل است مواجه می‌شود اما ما چنین کاری نکردیم اما انگار باشگاه‌هایی که مباحث فرهنگی و اخلاقی را رعایت می‌کنند بیشتر متضرر می‌شوند.

آذری در مورد اینکه ظاهرا چک باشگاه پرسپولیس به بازیکنانی که در نیم‌فصل به ذوب آهن آمده‌اند برگشت خورده است، گفت: زمانی که خانزاده و غریبی را با مسلمان معاوضه کردیم دو باشگاه توافق کردند که هر کدام دستمزد بازیکنان خودشان را بدهند، این توافق دو باشگاه بود اما اکنون چک 200 میلیونی محمد خانزاده برگشت خورده است. در راه بازگشت از تبریز در اتوبوس خانزاده این ماجرا را به من گفت و من به او گفتم اجازه بدهید با رویانیان صحبت کنم و تا آن زمان اقدامی نکند زیرا می‌خواستم ببینیم استراتژی رویانیان برای پرداخت مطالبات چگونه است که متأسفانه هنوز نتوانسته‌ام با رویانیان ارتباط برقرار کنم.

مدیرعامل ذوب‌آهن تصریح کرد: محسن مسلمان 20 درصد از مبلغ قراردادش را از ذوب‌آهن گرفته، 50 میلیون دیگر هم به او داده‌ایم اما با وجود وضعیت بهینه مالی باشگاه ذوب‌آهن تا زمانی که باشگاه پرسپولیس پول بازیکنان ما را ندهد من دیگر به مسلمان پول نمی‌دهم. این مسئله را به خود محسن هم گفته‌ام زیرا دو باشگاه باید به مفاد توافقنامه‌ای که با یکدیگر داشته‌اند، احترام بگذارند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا