اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 7442 مورخ:[1392-09-23 11:15:01]
 مطهری: دستگاه شنود را با اهداف سیاسی در دفترم کار گذاشته بودند/ متخلفان برکنار شدند
در بیانیه‌ای اعلام شد

مطهری: دستگاه شنود را با اهداف سیاسی در دفترم کار گذاشته بودند/ متخلفان برکنار شدند

نماینده مردم تهران در مجلس طی بیانیه‌ای اعلام کرد کارگذاری دستگاه شنود در دفترم با هدایت یکی از معاونان مدیریت قبلی وزارت اطلاعات توسط چند تن از افراد زیرمجموعه او با انگیزه سیاسی انجام شده است.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از فارس، علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی نتیجه ماجرای شنود دفترش را با صدور بیانیه‌ای در سایت شخصی‌اش منتشر کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

به اطلاع ملت شریف ایران می‌رساند پیگیری‌ها در خصوص کارگذاری دستگاه شنود در دفتر کار اینجانب به نتیجه ذیل منتهی شده است:

پس از طرح سوال این بنده از وزیر محترم اطلاعات در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی و قانع نشدن اینجانب از پاسخ ایشان، در مهلت قانونیِ وزیر برای قانع کردن این بنده و در نتیجه مطرح نشدن آن در صحن علنی مجلس، به در خواست وزارت اطلاعات در تاریخ 10/9/ 92 جلسه‌ای با حضور وزیر محترم اطلاعات جناب حجت الاسلام آقای دکتر علوی و یکی از معاونان ایشان و مدیر کل آن معاونت و اینجانب برای حل مسئله تشکیل شد.

در آن جلسه به اطلاع اینجانب رساندند که کارگذاری دستگاه شنود در دفتر کار اینجانب – همان طور که حدس می زدم- با هدایت یکی از معاونان مدیریت قبلی وزارت اطلاعات توسط چند تن از افراد زیر مجموعه او با انگیزه سیاسی انجام شده است و آن معاون و مدیر کل او هر دو از کار برکنار شدند و پرونده آنها مطابق مقررات داخلی وزارت اطلاعات در دست بررسی برای صدور حکم است. البته همه این افراد به نادرستی کار خود اعتراف کرده و متنبه شده اند. اسامی این افراد – هرچند مستعار- نزد اینجانب محفوظ است.

ضمنا در تاریخ 21/9/ 92 وسائل شنودی که در دفتر اینجانب کشف و ضبط شده بود با یک دستگاه گوشی تلفن همراه و دستگاه DVR  دوربین ورودی ساختمان که روز بعد آن ماجرا توسط افراد مذکور برای محو تصاویر آن به سرقت رفته بود مبادله شد.

جناب آقای علوی و معاون ایشان فرمودند که در دولت یازدهم گفتمان وزارت اطلاعات تغییر کرده  و این روش‌ها شرعا و قانونا مردود و مورد نکوهش است. لازم است مراتب سپاس و تشکر خود را از زحمات وزیر محترم اطلاعات و همکارانشان ابراز نمایم.      

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا