اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 7413 مورخ:[1392-09-22 19:29:01]
 تحریم مدیران کشتیرانی بی‌منطق بود/ حکم دادگاه اروپایی بدوی است
مدیرعامل شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی :

تحریم مدیران کشتیرانی بی‌منطق بود/ حکم دادگاه اروپایی بدوی است

مدیرعامل شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی گفت: تحریم مدیران کشتیرانی بی‌منطق بود و چون این افراد در شرکت کشتیرانی فعالیت دارند، مشمول تحریم شده بودند.

به گزارش مازند اصناف ، محمدحسین داجمر در گفت‌گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در پاسخ به سؤالی درباره حکم دیوان دادگستری اروپا برای خروج مدیران تحریم‌ شده کشتیرانی از لیست تحریم‌های اتحادیه اروپا اظهار داشت: این حکم بدوی است و هنوز قطعی نشده است.

وی افزود: اگر شکایتی از این حکم نشود حکم به صورت قطعی صادر می‌شود اما اگر شکایتی صورت گیرد باید دادگاه تجدیدنظر برگزار شود.

مدیرعامل شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی در پاسخ به این سؤال که آیا جو مثبت سیاست خارجی و نظام بین‌المللی نسبت به ایران و همچنین توافق ژنو تأثیری بر این حکم دارد یا خیر، گفت: تحریم مدیران کشتیرانی بی‌منطق بوده است و چون این افراد در شرکت کشتیرانی فعالیت دارند به این دلیل تحریم شده بودند.

وی افزود: همانطور که در جریان هستید اتحادیه اروپا چندی پیش تحریم‌های شرکت کشتیرانی را حذف کرد و حتی این حق را به این شرکت داد تا در اثر تحریم‌ها خسارت‌هایی را نیز دریافت کند.

بر اساس این گزارش کشتیرانی و برخی بانک‌ها و شرکت‌‌های ایرانی از دادگاه‌‌های اروپا برای خروج از تحریم حکم برائت گرفته بودند، اما پیش از نهایی شدن حکم اتحادیه اروپا اقدام به اعمال مجدد تحریم‌ها کرد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا