اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 7400 مورخ:[1392-09-22 13:09:01]
 انسداد کرج-چالوس/بارش برف و باران در راه‌های ۱۵ استان کشور
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور خبر داد

انسداد کرج-چالوس/بارش برف و باران در راه‌های ۱۵ استان کشور

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور از بارش برف و باران در محورهای استان‌های همدان، مرکزی، تهران، مازندران، قم، کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری، ایلام و خوزستان خبر داد.

به گزارش مازند اصناف سرهنگ رضا سلبی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور در گفت و گو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس در مورد آخرین وضعیت جوی جاده های کشور گفت: برابر آخرین گزارش های دریافتی در تمامی محورهای استان های  همدان و مرکزی بارش برف جریان دارد.

وی افزود: در استان چهارمحال و بختیاری محور کوهرنگ و گردنه‌های چری و شاه منصوری، در قزوین گردنه آوج، در البرز محور کرج - چالوس و در استان مازندران محورهای هراز، فیروزکوه و کرج – چالوس، در قم محور سلفچگان - قم و در استان کرمانشاه گردنه خسرو آباد بارش برف موجب کاهش دید و لغزندگی جاده ها شده است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ادامه داد: همچنین در استان های ایلام، زنجان، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، قزوین، کرمانشاه، غرب تهران، مازندران و قم  بارش باران گزارش شده است.

وی در پایان ضمن اشاره به انسداد محور کرج – چالوس از روز گذشته به علت بارش سنگین برف و کولاک شدید گفت: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی عادی و روان برخوردار هستند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا