اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 7252 مورخ:[1392-09-18 06:54:01]
تشکیل جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی درباره بدهکاران معوقات بانکی
یوسفیان‌ملا به فارس خبر داد

تشکیل جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی درباره بدهکاران معوقات بانکی

نماینده رئیس مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی از تشکیل جلسه امروز این ستاد برای بررسی درخواست وزارت صنعت نسبت به بازبینی در برخی قوانین مربوط به اعمال محرومیت‌های صورت گرفته درباره بدهکاران معوقات بانکی خبر داد.

به گزارش مازنداصناف و به نقل از خبرگزاری فارس ، عزت‌الله یوسفیان‌ملا نماینده رئیس مجلس شورای اسلامی در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی عصر امروز در محل نهاد ریاست جمهوری و با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور و حجت‌الاسلام رئیسی معاون اول قوه قضائیه تشکیل جلسه می‌دهد.


وی با بیان اینکه این جلسه به ریاست اسحاق جهانگیری برگزار می‌شود، افزود: قرار است در این جلسه درخواست وزارت صنعت، معدن و تجارت نسبت به بازبینی در برخی قوانین مربوط به اعمال محرومیت‌های صورت گرفته در خصوص بدهکاران معوقات بانکی که بنا به شرایط برون‌زای اقتصادی ناتوان در پرداخت هستند، مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

نماینده رئیس‌ مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در ادامه یادآور شد: در این جلسه حجت‌الاسلام علوی وزیر اطلاعات، علی طیب‌نیا وزیر اقتصاد، محمدباقر نوبخت معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور، پورمحمدی وزیر دادگستری، ولی‌الله سیف رئیس کل بانک مرکزی و سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور حضور خواهند داشت.
» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا