اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 725 مورخ:[1391-04-01 14:18:01]
بمناسبت اول تیر روز ملی اصناف
اصناف و تولید ملی

بمناسبت اول تیر روز ملی اصناف

یقینا یکی از تاثیرگذارترین اقشار اجتماعی در کشورمان را باید اصناف دانست و نقش موثر این زحمت کشان عرصه بازار در ادوار گذشته تاریخ و پیش و بالاخص پیروزی انقلاب و دوران پس از آن همواره مورد تاکید مسئولین نظام بوده تا آنجا که حضرت امام خمینی (قدس ره) می فرمایند: اصناف بازوان نهضتند.

بدلیل گستردگی مشاغل و شمولیت بهره مندی اقشار مختلف جامعه از خدمات واحدهای صنفی می توان به جرات ادعا کرد کمتر شخصی در کشور بوده که با این قشر در تعامل و مراوده نبوده باشد. از اینرو پرداختن صحیح به امورات این قشر زحمت کش اقتصادی و پیگیری مطالبات آنان از حداقل انتظارات این حوزه می باشد. همگان می دانیم که اصناف ایران در طول سالیان گذشته کمک حال موثر و خوبی برای دولتمردان بوده و در صحنه های مختلف سیاسی اجتماعی فرهنگی و اقتصادی دوشادوش مسئولین نظام و همراه و همگام با آنان در مقابله با دسایس دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ذره ای از تلاش و کوشش دست بر نداشته و مجاهدت های فراوان از خود نشان داده اند.

از طرفی با توجه به نامگذاری سالجاری از سو ی مقام معظم رهبری به نام سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی، این تلاش گران بی ادعای صحنه اقتصادی کشور تمام سعی و تلاش و عزم خویش را در تحقق اهداف این سال بیش از پیش جزم نموده تا ضمن به ثمر نشاندن افزایش تولید ملی و حمایت از سرمایه ایرانی در کارآفرینی پایدار نیز سهم خویش را بدرستی ایفا نمایند. از اینرو ضروریست مسئولین ذیربط نیز با دیدن این تلاش های اثرگذار در حل و رفع مشکلات و موانع موجود در مسیر فعالیت واحدهای صنفی، همت و عزمی شایسته تر از گذشته از خود نشان داده تا ضمن ایجاد فضایی مناسب برای فعالیت واحدهای صنفی شاهد به ثمر نشستن اهداف این سال که آبادانی هر چه بیشتر ایران اسلامی را رفع خواهد زده باشیم.

در پایان لازم می دانم فرا رسیدن اول تیرماه روز اصناف را به تمامی فعالان این حوزه تبریک عرض نموده و دوام توفیقات این عزیزان را از درگاه خداوندی مسئلت نمایم.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا