اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 7119 مورخ:[1392-09-12 16:30:01]
 منصوریان: هرگز قصد مقایسه عملکرد 2 رئیس فدراسیون را نداشتم/در فدراسیون کفاشیان مربی ملی شدم

منصوریان: هرگز قصد مقایسه عملکرد 2 رئیس فدراسیون را نداشتم/در فدراسیون کفاشیان مربی ملی شدم

سرمربی تیم ملی زیر ۲۲ سال گفت: هرگز قصد مقایسه عملکرد دو رئیس فدراسیون را در صحبتم نداشتم.

به گزارش مازند اصناف از فارس  و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علیرضا منصوریان درباره آخرین وضعیت تیم ملی زیر 22 سال گفت: روز دهم آذرماه جلسه‌ای با علی کفاشیان درباره تمام مسایل تیم ملی زیر 22 سال و نفرات تیم ملی و تعداد نفرات کادر فنی و نحوه برگزاری اردوی کیش و بازی با کره جنوبی، حضور سیامک آزادی بدنساز تیم ملی که قرار است از هلند به ما ملحق شود و همچنین حضور صالح مصطفوی آنالیزور تیم الجزیره امارات که سال گذشته عضو گروه والتر زنگا بود برگزار کردیم که رئیس فدراسیون قول همه حمایت‌ها را داد. البته مسایل جانبی هم بین من به عنوان سرمربی تیم ملی و رئیس فدراسیون مطرح شد که البته در این گفت‌و‌گو قابل طرح نیست. جا دارد تشکر ویژه‌ای از علی کفاشیان داشته باشم که اگر از رئیس فدراسیون کره جنوبی، تقاضای بازی دوستانه نمی کرد، انجام این دو بازی دوستانه در کیش میسر نمی‌شد.

سرمربی تیم ملی زیر 22 سال در ادامه درباره گفت‌و‌گویی که امروز در برخی روزنامه‌ها از قول او منتشر شده است، گفت: امروز من دیدم که در یکی از روزنامه‌ها گفت‌و‌گویی به نقل از من چاپ شده که البته من با یک خبرگزاری مصاحبه کرده بودم. تیتری از این مصاحبه انتخاب شده که به صورت زیرکانه‌ای می‌خواسته مصاحبه من را به مسیر مقایسه دو رئیس کنونی و رئیس قبلی فدراسیون فوتبال ببرد و طوری وانمود کند که من در حال مقایسه محمد دادکان و علی کفاشیان هستم در حالیکه اصلا اینطور نیست. واقعیت این است که دوست دارم هیچ سوء تعبیری از گفت‌وگوی من نشود چرا که محمد دادکان رئیس سابق فدراسیون شخص قابل احترامی است. او بازیکن باشگاه پرسپولیس و تیم ملی بوده و برای فوتبال ایران زحمات بسیاری کشیده است اما من با فدراسیون کنونی قرار داد دارم. شاید در برخی مواقع به برخی مسائل فنی و لجستیکی اعتراض داشته‌ام اما هرگز فراموش نمی‌کنم که علیرضا منصوریان در فدراسیون علی کفاشیان وارد عرصه مربیگری ملی شد و حالا من تولید و خروجی این فدراسیون هستم و دو سال و نیم است که با کارلوس کی‌روش، کار می‌کنم، چند ماهی هم با افشین قطبی کار کردم. به خاطر کار کردن با این دو مربی بود که مسیر مربیگری‌ام تغییر کرد و یاد گرفتم که تیم و گروه فنی داشته باشم. به جز مسایل تیمم کارگروه تشکیل دهم تا بتوانم همه مسایل را کنترل کنم و به موفقیت برسم.

منصوریان ادامه داد: یک ضرب‌المثل بین فوتبالیست‌های بزرگ‌ وجود دارد  که دوست دارم در این گفت‌و‌گو بکار ببرم. من هیچ وقت یاد نگرفته‌ام به داخل غذای اعضای خانواده‌ام، آب دهانم را بیندازم. من قدرناشناس نیستم و همه من را می‌شناسند. جمله‌ای که من از دادکان به کار بردم مربوط به حضور وی در برنامه نود چهار سال پیش بود که در گفت‌و‌گو با مجری به نکته‌ای اشاره کرد و اصلا منظور من این نبود که رئیس فعلی و قبلی را مقابل هم قرار بدهم یا بخواهم مقایسه‌ای بین عملکرد این دو رئیس داشته باشم.

وی تأکید کرد: هر کس من را بشناسد می‌داند که من هیچوقت گذشته را فراموش نخواهم کرد. هرکس به من خدمتی کرده باشد تا آخر عمر فراموش نمی‌کنم و همیشه مقابل چشمانم وجود دارد. می‌توانید از دوستان نزدیک من بپرسید که من را خیلی خوب می‌شناسند. در مراسم مرحوم دهداری شرکت کردم تا نشان دهم که گذشته را هرگز فراموش نمی‌کنم و قدردان همه کسانی که به من سرسوزنی خوبی کرده اند هستم اما بازهم می‌گویم تیتر مصاحبه من طوری انتخاب شده است که فضای سوء تعبیر فراهم شود در حالی که منظور من هرگز این نبوده که مقایسه‌ای انجام دهم و بگویم فدراسیون فوتبال برای من کار نکرده است یا هیچ امکاناتی برای ما فراهم نشده است. ممکن است قرارداد من در تیم های ملی یک دهم  یک مربی باشگاهی باشد اما به اندازه 10 برابر قراردادم از تجربه کی‌روش و قطبی استفاده کرده‌ام و این برایم خیلی ارزشمند است.

وی در پایان گفت: بازهم اعلام می کنم از تیتری که روزنامه ها نوشته اند سوء تعبیر نشود و من از صحبت‌های محمد دادکان در برنامه 4 سال پیش نود، برای مدیریت خودم مثال زدم و بازگو کردم و حتی گفتم اگر می‌خواهم در کار مربیگری موفق شوم باید دخل و تصرف بیشتری داشته باشم. این را از کی‌روش یاد گرفته ام که در امور مدیریتی تیمش به خوبی و به جا دخل و تصرف دارد و به همین دلیل موفق است. من مدیریت مربیگری خودم را و هر امری که مربوط به کار من بوده است را مثال زدم و منظورم مقایسه مدیریت دو فدراسیون نبوده است. من امروز با یکی از شبکه‌های رادیویی گفت‌و‌گو کردم و همه حرف‌هایی که در گفت‌و‌گو با سایت فدراسیون بر زبان آوردم را آنجا هم گفتم. دوست دارم از این فرصت استفاده کنم و از همه کسانی که در چند روز گذشته تولد من را تبریک گفته‌اند تشکر کنم. تولد شناسنامه‌ای من 11 آذر است اما روز تولد واقعی من 17 آذر 1350 است.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا